وضعیت برگزاری «تئاتر تجربه» مشخص نیست/ تأثیر کرونا بر جشنواره


مدیر گروه هنرهای نمایشی پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران اعلام کرد به دلیل وضعیت کرونایی موجود برگزاری بیستمین و بیست و یکمین جشنواره دانشجویی «تئاتر تجربه» مشخص نیست.

رحمت امینی مدیر گروه هنرهای نمایشی پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران درباره وضعیت برگزاری جشنواره دانشجویی «تئاتر تجربه»، به تئاتر آنلاین گفت: دانشگاه تهران راه افتاده ولی متأسفانه همه چیز تحت تأثیر کرونا قرار داد و وضعیت برگزاری جشنواره «تئاتر تجربه» مشخص نیست.

وی یادآور شد: جشنواره «تئاتر تجربه» همچنان روی بیستمین دوره مانده زیرا زمستان سال گذشته نیز به دلیل شیوع ویروس کرونا دوره بیستم جشنواره برگزار نشد.

امینی با اشاره به اینکه انتخابات مرکز تئاتر تجربی پردیس هنرهای زیبا برگزاری و اعضای جدید این مرکز مشخص شده‌اند، تأکید کرد: به دلیل اینکه دوره بیستم جشنواره در سال گذشته برگزار نشده، اعضای جدید مرکز برای برگزاری دوره بیست و یکم چیزی را تحویل نگرفته‌اند و به دلیل برگزار نشدن دوره قبلی، دبیر دوره بیست و یکمین نیز انتخاب نشده است.

وی در بخش پایانی سخنان خود تصریح کرد: از آنجایی که جشنواره «تئاتر تجربه» شامل تجربه‌هایی اجرایی دانشجویی است، منتظریم تا شرایط برای فعالیت دانشجویان مشخص شود تا تکلیف برگزاری جشنواره بیستم و بیست و یکم نیز روشن شود.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.تعطیلی مراکز فرهنگی هنری تهران یک هفته دیگر تمدید شد

وزارت ارشاد براساس مصوبه جدید ستاد مقابله با کرونای تهران از محدودیت‌های اعمال شده در پایتخت برای مقابله با بیماری کرونا تبعیت و تا پایان هفته جاری تعطیلی مراکز فرهنگی و هنری را تمدید کرد. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به گفته استاندار