صندوق اعتباری هنر امسال فرد جدیدی را بیمه نمی‌کند/ ثبت‌نام سال ۹۸


صندوق اعتباری هنر اعلام کرد در سالجاری دیگر فرصت ثبت نامه برای بیمه درمان تکمیلی فراهم نیست و پرونده های جدید تیرماه سال بعد ثبت نام می شوند.

به گزارش تئاتر آنلاین، با توجه به اینکه فرصت نام نویسی بیمه درمان تکمیلی ویژه هنرمندان در صندوق اعتباری هنر به پایان رسیده، این صندوق فرصت مجددی برای اعضایش ایجاد کرد ولی برای ثبت نام اعضای جدید در سال جاری فرصتی فراهم نشده است.

در پی پیگیری های تئاتر آنلاین درباره ثبت نام جدید سینماگران برای بیمه تکمیلی در سال جاری، صندوق اعتباری هنر اطلاعیه ای در اختیار تئاتر آنلاین قرار داد که در آن درباره بیمه درمان تکمیلی اهالی فرهنگ، هنر و رسانه سال ۹۷ آمده است: «نام‌نویسی بیمه درمان تکمیلی ویژه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران کشور همچون سالیان گذشته از طریق صندوق اعتباری هنر از روز سه شنبه ۱۲ تیرماه به مدت ۱۰ روز در پایگاه اطلاع‌رسانی این صندوق انجام شد و بنا به تقاضای اعضای صندوق اعتباری هنر فرصت دیگری نیز مجدداً بدین منظور اختصاص یافت.

بدیهی است حسب ضوابط و مقررات موجود و بر اساس عقد قرارداد با شرکت بیمه امکان پیوستن فرد جدید در سال جاری مقدور نیست.

همه اعضا و صنوف می توانند از فرصت نام نویسی بیمه تکمیلی سال ۹۸-۹۹ که در تیرماه آینده اعلام خواهد شد بهره مند شوند.

لازم به تاکید است: خدمات بیمه تکمیلی این دوره از تاریخ ۹۷/۴/۱ تا ۹۸/۳/۳۱ برقرار خواهد بود.»

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اعلام زمان دقیق برگزاری هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی

هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران – مبارک از دهم تا هفدهم اسفند سال جاری برگزار می‌شود. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ستاد خبری جشنواره نمایش عروسکی تهران – مبارک، مهدی حاجیان دبیر اجرایی هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران – مبارک اعلام کرد که این جشنواره دهم تا هفدهم اسفند سال جاری برگزار می‌شود.