نمایش ”نیم وجبی” به کار خود پایان داد

نمایش زنده –عروسکی “نیم وجبی”، نوشته و کار امیر مشهدی عباس، جمعه، 22 شهریورماه، با گرامیداشت یاد محمود استادمحمد در جمع هنرمندان تئاتر و تلویزیون به کار خود پایان داد.

1نمایش زنده –عروسکی “نیم وجبی”، نوشته و کار امیر مشهدی عباس، جمعه، 22 شهریورماه، با گرامیداشت یاد  محمود استادمحمد در جمع هنرمندان تئاتر و تلویزیون به کار خود پایان داد.

به گزارش MrArt.ir، این نمایش به دلیل استقبال مخاطبان در دو نوبت اجرا شد و اجرای دوم آن همراه با مراسم اختتامیه و تقدیم اجرا به روح زنده یاد استاد محمد به صحنه رفت.
امیر مشهدی عباس در پایان اجرا روی صحنه آمد و پس از قدردانی از زحمات دست اندرکاران نمایش “نیم وجبی” و تالار هنر درباره استاد محمد گفت: محمود استاد محمد اولین استاد نمایشنامه نویسی من است و چیزهای بسیاری از او آموخته ام. این اجرا را به روح جاودان او تقدیم می کنیم. اگر استاد محمد نبود من هرگز نمایشنامه نویس نمی شدم.
در این روز تعدادی از هنرمندان و مسئولان تئاتر کشور نیز مهمان نمایش بودند که از آن میان می توان به گنج کریمی مدیر تولید کانون پرورش فکری، حمید گلی بازیگر تئاتر و تلویزیون و مجید عباسی تهیه کننده سینما اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.