» آرشیو مطالب » نمایش «آرسن» از ۲۲ مرداد ماه به صحنه باز می گردد
آرشیو مطالب - تئاتر ایران

نمایش «آرسن» از ۲۲ مرداد ماه به صحنه باز می گردد

مرداد 19, 1396 0

به دلیل مصدومیت خاطره حاتمی از بازیگران نمایش «آرسن»، این نمایش از یکشنبه ۲۲ مردادماه در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر اجرای خود را از سر می گیرد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «آرسن» به کارگردانی بهزاد صدیقی که اجرای خود را در تالار قشقایی آغاز کرده است، از روز ۱۷ مردادماه با مصدومیت خاطره حاتمی بصورت موقت از اجرای خود باز ماند و با توجه به تغییر بازیگر از یکشنبه ۲۲ مردادماه اجرای خود را از سر می گیرد.

خاطره حاتمی بازیگر مصدوم این نمایش طبق نظر پزشک معالج نمی تواند روی صحنه حضور پیدا کند، بر همین اساس آیلار نوشهری به جای او به ایفای نقش می پردازد. گروه نمایشی در پی این حادثه مشغول آماده سازی مجدد نمایش با بازیگر جدید است و از روز یکشنبه ۲۲ مردادماه به صحنه تالار قشقایی باز می گردد.

«آرسن»، برشی کوتاه از داستان زندگی زن میانسالی به نام آنت و نوجوانی به نام آرسِن است که در یک روز روایت می‌شود.

این اثر نمایشی به کارگردانی بهزاد صدیقی و با بازی مائده طهماسبی، آیلار نوشهری و فرهاد آئیش (حضور تصویری) از روز یکشنبه ۲۲ مردادماه ساعت ۲۰:۴۵ در تالار قشقایی تئاتر شهر اجرای خود را از سر می گیرد.

علاقه مندان و تماشاگران می توانند برای آگاهی از تازه ترین رویدادها و اطلاعات آثار نمایشی مجموعه تئاتر شهر به سایت این مجموعه با آدرس www.teatreshahr.com مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×