» آرشیو مطالب » فیلم/ «صبحانه در غروب» به کارگردانی گلچهر دامغانی
2495971
آرشیو مطالب - چندرسانه ای - فیلم

فیلم/ «صبحانه در غروب» به کارگردانی گلچهر دامغانی

تیر 3, 1396 0

تیزر نمایش «صبحانه در غروب» به نویسندگی و کارگردانی گلچهر دامغانی و تهیه کنندگی بابک قهرمانی منتشر شد.

به گزارش تئاتر آنلاین، پس از انتشار تیزر «صبحانه در غروب»، این اثر نمایشی از پنجم تیر ماه در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می رود.

به گفته کارگردان «صبحانه در غروب»، نمایش سرگذشت دو سرباز و یک افسر را در روزی از روزهای سال ۷۵ روایت می کند که سرنوشت، آنها را در خانه مادری یکی از سربازان به هم پیوند می‌دهد و در این میان خاطرات عشقی دور از میان اتفاقات ریز و درشت هویدا می شود.

مجتبی پیرزاده، علی ثانی فر، شمسی صادقی، حسین فرضی زاد و سلما کریم عمری در این نمایش بازی می کنند. منوچهر شجاع به عنوان طراح صحنه و نور، مصطفی مرادی طراح پوستر و بروشور، هادی بادپا دستیار کارگردان و برنامه ریز، زهرا آقاپور منشی صحنه، سید حمیدرضا صفوی مدیر صحنه، سعید زارع دستیار طراح صحنه، سجاد ایران منش ساخت تیزر، سپهر وکیلی تدوین و صداگذاری، تایماز رضوانی عکس، بهادر باستان حق مشاور رسانه ای، غزل نهانی روابط عمومی و حمیدرضا جدیدی به عنوان مسئول تبلیغات مجازی با نمایش یادشده همکاری می کنند. همچنین بابک قهرمانی تهیه کنندگی نمایش را برعهده دارد.

گلچهر دامغانی نویسنده و کارگردان این اثر نمایشی، دانش آموخته ادبیات نمایشی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است. وی همچنین دارای مدرک کارشناسی تحلیل و نقد سینما از دانشگاه سوربن پاریس و کارشناسی ارشد زیبایی شناسی از همین دانشگاه است. دامغانی پیش از مهاجرت به فرانسه در عرصه بازیگری و نویسندگی برای تئاتر و رادیو فعال بود و «صبحانه در غروب» دومین کار او در مقام نویسنده و کارگردان پس از بازگشتش به ایران است.

این نمایش از پنجم تیرماه هر شب ساعت ۲۱:۱۵ در تالار قشقایی اجرا می شود.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×