تسخیر تلویزیون توسط مختار

همزمان با آغاز ماه محرم، شبکه‌های سیما سریال ارزشمند «مختارنامه» را روی آنتن بردند.

همزمان با آغاز ماه محرم، شبکه‌های سیما سریال ارزشمند «مختارنامه» را روی آنتن بردند.

سریال «مختار‌نامه» به کارگردانی داود میرباقری سال گذشته از شبکه یک سیما پخش شد و مورد استقبال فراوان بینندگان قرار گرفت. امسال هم با ‌شروع ماه محرم شبکه‌های مختلف استانی و برون‌مرزی ایران اقدام به پخش قسمت‌های مختلف این سریال کرده‌اند.

شبکه‌هایی چون قرآن، آموزش، آی فیلم، شبکه استانی کرمان، شبکه تابان و… «مختارنامه» را در جدول پخش خود قرار داده و ‌هر روز در ساعات مختلف، داستان دلاوری‌‌های مختار ثقفی، این خون‌خواه سیدالشهدا (ع) را روی آنتن می‌برند.

این سریال به دلیل ساختار و پرداخت قوی آن و بهره‌گیری از پژوهش و فیلمنامه مناسب باز هم بعد از گذشت یک سال از پخش، مورد توجه مردم قرار می‌گیرد و بسیاری از مردم با اینکه سال گذشته هم این مجموعه را دیدند، امسال هم به تماشای این سریال زیبا می‌نشینند‌ و حتی تکرار آن را هم مشاهده می‌کنند.

تسخیر شبکه‌های تلویزیونی توسط «مختارنامه» در ایام سوگواری امام حسین(ع)، برای هر مخاطبی لذت‌بخش است.

در سریال مختارنامه، فریبرز عرب‌نیا، نسرین مقانلو، الهام حمیدی، محمدرضا شریفی‌نیا، فریبا کوثری، جعفر دهقان، مهدی فخیم‌زاده، شهرام حقفیقت‌دوست، بهناز جعفری، حدیث فولادوند، رضا رویگری، ماه‌چهره خلیلی، رضا کیانیان، امین زندگانی، محمد فیلی، داود رشیدی، کریم اکبری‌مبارکه، ژاله علو، محمد صادقی، فرهاد اصلانی، اکبر زنجانپور و … ایفای نقش کرده‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.