» آرشیو مطالب » آسیب‌شناسی جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر در سه روز
3115241
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

آسیب‌شناسی جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر در سه روز

اردیبهشت 9, 1398 0

3115241
مدیریت دفتر انتشارات و پژوهش اداره‌ کل هنرهای ‌نمایشی، نشست‌ «آسیب‌شناسی جشنواره ‌بین‌المللی تئاتر فجر» را در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه ۱۹، ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت‌ برگزار می شود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، نظر به اهمیت جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر و نیز حساسیت هنرمندان و علاقه‌مندان به این حرکت فرهنگی هنری با قدمتی ۳۷ ساله، این جشنواره از زوایای مختلف و از سوی مدیران، هنرمندان، منتقدان، کارشناسان، اصحاب رسانه و علاقه‌مندان مورد واکاوی و بررسی قرار خواهد گرفت.

به همین منظور ۶ نشست در ۲ روز (پنجشنبه و جمعه ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت) و یک گفتگو در روز آخر (شنبه ۲۱ اردیبهشت) پیش‌بینی شده است. در هر نشست سه کارشناس، نظرات خود را به مدت ۶۰ دقیقه ارائه خواهند داد و سپس ۴۵ دقیقه به بحث و گفتگو مابین مخاطبان و کارشناسان اختصاص پیدا می‌کند. همچنین گفتگوی روز آخر، معطوف به ارتباط بی‌واسطه رییس و دبیر جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر با علاقه‌مندان، کارشناسان، اصحاب رسانه و … خواهد بود.

جزئیات بیشتر و شرح برنامه این نشست‌ها در موعد مقرر اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نشست «آسیب‌شناسی جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر» به دبیری مهرداد رایانی‌مخصوص و مدیریت اجرایی میلاد نیک‌آبادی برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×