» آرشیو مطالب » پردیس تئاتر شهرزاد آمار مخاطبان خود را اعلام کرد
4182506
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

پردیس تئاتر شهرزاد آمار مخاطبان خود را اعلام کرد

خرداد 24, 1401 0

4182506

پردیس تئاتر شهرزاد طی ۴ هفته گذشته میزبان بیش از ۴۰ هزار مخاطب بوده است.

به گزارش خرگزاری مهر، نمایش‌های «بک تو بلک» به نویسندگی و کارگردانی سجاد افشاریان، «چه کسی جوجه تیغی را کشت» به نویسندگی و کارگردانی بهرام افشاری، «درهم تنیدگی» به نویسندگی و کارگردانی احسان گودرزی و «آنا کارنینا» به نویسندگی و کارگردانی آرش عباسی، در حالی هفته جدید خود را آغاز کردند که طی حدود چهار هفته گذشته میزبان بیش از ۴۰ هزار مخاطب بوده‌اند.

این استقبال‌ها در حالی است که تمامی ظرفیت‌های پیش‌فروش نمایش «چه کسی جوجه تیغی را کشت» تا ۲۷ خرداد و «بک تو بلک» به کارگردانی سجاد افشاریان به اتمام رسیده و سایر نمایش‌ها اجرای‌شان تا ۱۰ تیر ادامه خواهد داشت.

پردیس تئاتر شهرزاد اواسط اردیبهشت سال جاری میزبان نمایش «اولد سانگز؛ عشق روزهای کرونا» به نویسندگی و کارگردانی محمدرحمانیان و تهیه کنندگی علی اوجی شد و طی ۲ هفته بیش از ۷ هزار و ۵۰۰ نفر مخاطب به تماشای این نمایش نشستند. این نمایش به فروشی معادل ۱ میلیارد تومان دست پیدا کرده است.

نمایش «چه کسی جوجه تیغی را کشت» به نویسندگی و کارگردانی بهرام افشاری در یک ماه گذشته طی ۵۰ اجرا ۲۰ هزار بلیت فروخته و ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون فروش داشته است.

نمایش «درهم تنیدگی» به نویسندگی و کارگردانی احسان گودرزی طی ۲۶ اجرا، میزبان ۴ هزار و ۱۰۰ تماشاگر و فروشی نزدیک به ۵۰۰ میلیون تومان بوده و در روزهای پایانی به دلیل استقبال تماشاگران ۲ سانس اجرا دارد.

نمایش «آناکارنینا» به نویسندگی و کارگردانی آرش عباسی نیز با مجموع ۲۲ اجرا و ۲ هزار و ۵۰۰ تماشاگر ۲۰۰ میلیون تومان فروش داشته است و همچنان به اجراهای خود ادامه می‌دهد.

نمایش «تاکسیدرمی» نوشته رسول حق جو به کارگردانی مجتبی رستمی فر از استان خوزستان به عنوان یکی از نمایش‌های برگزیده تئاتر استان‌ها است که در برنامه‌های ماهانه پردیس شهرزاد و سیاست‌های جدید اجرایی این مجموعه، به صحنه رفته است. این نمایش در گونه دفاع مقدس و با رویکردی طنز، توانسته طی ۱۰ اجرا میزبان ۱۵۰۰ تماشاگر باشد و فروش‌اش از مرز ۱۰۰ میلیون تومان گذشته است.

نمایش «بک تو بلک» پرفروش‌ترین نمایش سال به نویسندگی و کارگردانی سجادافشاریان فقط در یک ماه خرداد میزبان ۱۲ هزار تماشاگر بوده است. این نمایش تا کنون ۵۳ هزار تماشاگر و بالغ بر ۶ میلیارد فروش داشته است.

۲ کنسرت تئاتر در راه شهرزاد

۲ نمایش «عاشقانه‌ها» به کارگردانی شهرام گیل آبادی و «کافه لقانطه» به کارگردانی مشترک علی اصغری و ساقی عطایی از تیر در تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌روند. نمایش «عاشقانه‌ها» نمایشی اجتماعی و تعاملی است که با زمینه‌های تحقیقی و مستند به نویسندگی محمد چرمشیر و بهمن عباسپور توسط گروه تئاتر «ب» در سالن شماره ۱ تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×