» آرشیو مطالب » «پاپاراتزی» در طبس به روی صحنه میرود
نمایش پاپاراتزی
آرشیو مطالب - استان ها - تئاتر ایران

«پاپاراتزی» در طبس به روی صحنه میرود

شهریور 19, 1402 1

به گزارش تئاتر آنلاین نمایش «پاپاراتزی» به کارگردانی محمد نخعی و صادق خطیبی، از سوم مهر 1402 در شهر طبس روی صحنه خواهد رفت.

مراحل پایانی تمرین و آماده‌سازی «پاپاراتزی»، این روزها برای اجراهای عمومی در حال انجام است و به همین مناسبت سراغ دو کارگردان آن رفتیم و گفت‌وگویی کوتاه انجام دادیم.

محمد نخعی در پاسخ به دلیل انتخاب این متن توضیح داد: «با توجه به حضورم در جشنواره استانی خراسان جنوبی در سال ۱۴۰۰ و دیدن نمایش «پاپاراتزی» در بیرجند، صحبت‌هایی با نویسنده این متن جهت اجرای عمومی در طبس داشتیم که در نهایت با همکاری و همراهی میثم صدرا، یکی از نویسندگان اثر، مجوز اجرای کار را گرفتیم«.

او در واکنش به پرسشی درباره زمان اجرای این نمایش پاسخ داد: «نمایش «پاپاراتزی» از سوم مهر 1402 به مدت ۱۵ شب در دو سانس در پلاتو شمس شهرستان طبس به صحنه خواهد رفت و امیدواریم با تلاش‌هایی که گروه طی این مدت انجام داده است، شاهد اجراهایی با کیفیت و در نتیجه استقبال خوب مخاطبان هنردوست خود در شهرستان طبس باشیم.»

صادق خطیبی، دیگر کارگردان نمایش «پاپاراتزی» هم در توضیح روایت داستانی و خلاصه نمایش گفت: «در این اثر، داستان زندگی زوجی را دنبال می‌کنیم که در مسیر شهرت دچار اختلافات خانوادگی عمیقی می‌شوند که لحظه‌به‌لحظه آن‌ها را به نابودی نزدیک و نزدیک‌تر می‌کند.»

تئاتر پاپارتزی

او درباره شرایط و وضعیت تولید این نمایش توضیح داد: «روند آماده‌سازی و شروع نمایش «پاپاراتزی» پس از هماهنگی‌های لازم برای مجوز متن و انتخاب بازیگر و گروه اجرایی از خرداد امسال آغاز شده و اینک در مراحل پایانی تمرینات خود برای اجرای عمومی است.

نمایشنامه «پاپاراتزی» را میثم صدرا و جواد جعفری نوشته‌اند و صادق خطیبی، نسرین احسانی، الهام شریفیان، فرهاد تقوی و مجتبی فعال کاری در آن بازی می‌کنند. میثم صدرا در سمت مشاور کارگردان و طراح صحنه، این نمایش را همراهی می‌کند.

از دیگر عوامل نمایش «پاپاراتزی» می‌توان به فاطمه باقری (منشی صحنه)، فرهاد تقوی (موسیقی) و مرتضی عابدیان (اجرای دکور و نور) اشاره کرد.
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×