» آرشیو مطالب » نامزدهای بخش «مسابقه تئاتر ایران» در چهل‌ودومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر معرفی شدند
جشنواره بین المللی تئاتر فجر
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

نامزدهای بخش «مسابقه تئاتر ایران» در چهل‌ودومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر معرفی شدند

بهمن 12, 1402 زمان مطالعه: 4 دقیقه 2

نامزدهای بخش مسابقه تئاتر ایران چهل و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در 13 رشته رقابتی معرفی شدند.

به گزارشرسانه خبری تئاترآنلاین و به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، نامزدهای دریافت جوایز بخش مسابقه تئاتر ایران در چهل‌ودومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به شرح زیر معرفی شدند:

نامزدهای بخش چهره‌آرایی

فرزانه رادفر برای طراحی گریم نمایش ایل خونی از فارس
سمیه ارقبایی برای طراحی گریم نمایش رویای اسبی به نام شبرنگ. از خراسان رضوی
مهتا علیزاده برای طراحی گریم نمایش سایلنت هملت سایلنت. از خوزستان

نامزدهای بخش طراحی لباس

آژمان بیژنی نسب و نجمه زارعی برای طراحی لباس نمایش ایل خونی از فارس.
محبوبه سلطانی برای طراحی لباس نمایش رویای اسبی به نام شبرنگ. خراسان رضوی
محیا قبادی برای طراحی لباس نمایش کابوس های شازده اجباری از تهران.

نامزدهای بخش موسیقی

سبحان ابوذر نمایش بیرون پشت در.از مشهد
محمودرضا خلیلی نمایش خاطرات یک دلقک. مرکزی
عماد عرب زاده نمایش کهته. بوشهر
آرش موسوی نمایش ط . تهران
گروه موسیقی نمایش آریوبزن. قزوین
بهزاد بختیاری نمایش کابوس های شازده اجباری. تهران

نامزدهای بخش طراحی صدا و آرایه های صوتی

بهزاد بختیاری برای طراحی صدای نمایش ساپو. تهران
علی سینا رضا نیا برای طراحی صدای نمایش ما هم مردمی بودیم. لرستان .
امید خسروی برای طراحی صدای نمایش سایلنت هملت سایلنت. خوزستان.

نامزدهای بخش طراحی نور

رامین صادقی برای طراحی نور نمایش خوشبختی در اودسا . لرستان
رضا خضرایی برای طراحی نور نمایش ط .تهران
فرشاد نصیری برای طراحی نور نمایش کابوس های شازده اجباری . تهران

نامزدهای بخش طراحی حرکت

آژمان بیژنی نسب برای طراحی حرکت نمایش ایل خونی. فارس
وحید ممیزی برای طراحی حرکت نمایش رویای اسبی به نام شبرنگ . خراسان رضوی
میلاد هارونی و امجد جلالی برای طراحی حرکت نمایش سایلنت هملت سایلنت. خوزستان

نامزدهای بخش بازیگری زن

سرکار خانم زینب مشعلدار برای بازی در نمایش ترمز اضطراری.خراسان رضوی
سرکار خانم مهسا ظهیری برای بازی در نمایش کابوس های شازده اجباری. تهران
سرکار خانم فرانک افتاده حال برای بازی در نمایش کابوس های شازده اجباری. تهران
سرکار خانم سعیده جمشیدی برای بازی در نمایش شب سوئیت. تهران
سرکار خانم مائده وحید برای بازی در نمایش انگشتر و چاه. اصفهان
سرکار خانم حسنا قبادی برای بازی در نمایش ما هم مردمی بودیم. لرستان
سرکار خانم پگاه موسوی کیا برای بازی در نمایش خوشبختی در اودسا. لرستان
سرکار خانم الهام چنانی برای بازی در نمایش کهته. بوشهر
سرکار خانم شکوفه عاشوری برای بازی در نمایش لولیدن در خواب.کهگیلویه و بویراحمد
سرکار خانم الهه شه پرست برای بازی در نمایش ط. تهران
سرکار خانم ریحانه رضی برای بازی در نمایش هیدن. تهران

نامزدهای بخش بازیگری مرد

جناب آقای یاسین رضوانی برای بازی در نمایش بی / هوده. گلستان
جناب آقای محمد سعادت برای بازی در نمایش کابوس های شازده اجباری. تهران
جناب آقای سلمان ذنوبی برای بازی در نمایش کابوس های شازده اجباری. تهران
جناب آقای مجید عراقی برای بازی در نمایش دشمن خدا. تهرلن
جناب آقای مجتبی لاله زاری برای بازی در نمایش دل لرزه. یزد
جناب آقای عبد بناری برای بازی در نمایش کهته. بوشهر
جناب آقای ناصر آویژه برای بازی در نمایش گزارش مفتوحه تنگه فنی. تهران
جناب آقای امیر حامد برای بازی در نمایش در آغوشم آب، خاک، خون. گیلان
جناب آقای جواد یحیوی برای بازی در نمایش ط. تهران
جناب آقای حمید رحیمی برای بازی در نمایش هیدن. تهران

نامزدهای بخش بازیگری کودک و نوجوان

جناب آقای ابوالفضل پارسا برای بازی در نمایش لولیدن در خواب از کهگیلویه و بویر احمد.
جناب آقای آبتین رحمتی برای بازی در نمایش طاز تهران.
سرکار خانم ها نفس باقری و ضحا رجایی برای بازی در نمایش دشمن خدا از تهران.

نامزدهای بخش طراحی صحنه

سمیرا سرچاهی برای طراحی صحنه نمایش دشمن خدا.تهران
آژمان بیژنی نسب برای طراحی صحنه نمایش ایل خونی.فارس
سارا عارف برای طراحی صحنه نمایش در آغوشم آب، خاک، خون.گیلان
کوروش شاهونه برای طراحی صحنه نمایش هیدن.تهران

نامزدهای بخش نمایشنامه‌نویسی

یاسین رضوانی برای نگارش نمایشنامه بی / هوده. گلستان
افشین زمانی برای نگارش نمایشنامه کابوس های شازده اجباری تهران
عماد الدین رجبلو برای نگارش نمایشنامه دشمن خدا.تهران
محمدرضا آریان فر برای نگارش نمایشنامه گزارش مفتوحه تنگه فنی . تهران
سیدعلی موسویان برای نگارش نمایشنامه دل لرزه. یزد
عقیل جماعتی برای نگارش نمایشنامه کهته.بوشهر
آژمان بیژنی نسب برای نگارش نمایشنامه ایل خونی.فارس
امیر حامد برای نگارش نمایشنامه در آغوشم آب، خاک، خون.گیلان
کهبد تاراج برای نگارش نمایشنامه ط.تهران
کوروش شاهونه و ریحانه رضی برای نگارش نمایشنامه هیدن. تهران.

نامزدهای بخش کارگردانی

یاسین رضوانی برای کارگردانی نمایش بی / هوده. گلستان
افشین زمانی برای کارگردانی نمایش کابوس های شازده اجباری .تهران
مجید عراقی برای کارگردانی نمایش دشمن خدا.تهران
حسن معینی برای کارگردانی نمایش آوینیون. تهران
حسین اسدی برای کارگردانی نمایش کهته. بوشهر
آژمان بیژنی نسب برای کارگردانی نمایش ایل خونی. فارس
مجید رحمتی برای کارگردانی نمایش ط. تهران
کوروش شاهونه برای کارگردانی نمایش هیدن. تهران
نامزدهای بخش تهیه¬کنندگی
محمدمهدی مهران فر برای تهیه¬کنندگی نمایش گزارش مفتوحه تنگه فنی.
محمد شکروی برای تهیه‌کنندگی نمایشهای سایلنت هملت سایلنت و اول شخص مفرد.خوزستان
محمدجهان پا برای تهیه¬کنندگی نمایش رویای اسبی به نام شبرنگ. خراسان رضوی

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×