» آرشیو مطالب » «توافق‌نامه» به صحنه بازمی‌گردد/ انتشار پوستر جدید
نمایش توافق نامه به کارگردانی کوروش سلیمانی.jpg2
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

«توافق‌نامه» به صحنه بازمی‌گردد/ انتشار پوستر جدید

اسفند 16, 1402 زمان مطالعه: 1 دقیقه 1

نمایش «توافق‌نامه» به کارگردانی کورش سلیمانی بعد از اجرا در تماشاخانه ایران‌شهر، مجددا در تماشاخانه ملک روی صحنه می‌رود.

به گزارش رسانه خبری تئاترآنلاین، نمایش «توافق‌نامه» نوشته فیلیپ کلودل و کارگردانی کورش سلیمانی که آذر و دی در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایران‌شهر روی صحنه رفته بود، قرار است دوباره در سالنی جدید اجرا شود.

این اثر نمایشی از ۱۶ فروردین تا ۲۱ اردیبهشت ساعت ۱۹:۳۰ در تماشاخانه ملک روی صحنه می‌رود. پیش‌فروش بلیت‌های این اثر نمایشی از ۲۰ اسفند در سایت تیوال آغاز می‌شود. در آستانه آغاز بلیت فروشی از پوستر جدید این اثر نمایشی نیز رونمایی شد.

پوستر جدید تئاتر نمایش توافق نامه
«توافق‌نامه» با بازی (به ترتیب حضور در صحنه) بهنام تشکر، کورش سلیمانی‌ و رامین‌ ناصرنصیر در اجرای قبلی خود در تماشاخانه ایرانشهر با استقبال روبه‌رو شد و طی ۳۵ اجرا بیش از ۷۴۰۰ تماشاگر آن را تماشا کردند.

این نمایش یک درام اجتماعی است که مسایل مهم انسانی را در فضایی باورپذیر و گاه طنزآمیز مطرح می کند. ماجرا از این قرار است که ۲ دوست قدیمی و میانسال یعنی دُنی که بازیگری است متوسط و مارتَن که نمایشنامه‌نویسی است ناموفق در آپارتمان خالی و آماده فروش دنی با یکدیگر روبرو می شوند. در انتظار خریدار بین آن‌ ۲ گفت‌وگوها و اتفاقاتی غیرمنتظره رخ می‌دهد. آمدن شخصیت خریدار- دووال- از میانه داستان، موقعیت‌هایِ جدیدی را پدید می‌آورد.

نمایش توافق نامه در تماشاخانه ایرانشهر به کارگردانی کوروش سلیمانی و بازیگری رامین ناصرنصیر، بهنام تشکر و کوروش سلیمانی به روی صحنه میرود

عوامل این اثر نمایشی عبارتند از نویسنده: فیلیپ کلودل، مترجم: شهلا حائری، کارگردان: کورش سلیمانی، طراح صحنه: سینا ییلاق بیگی، طراح لباس: مژگان عیوضی، طراح گرافیک: مجید کاشانی، طراح نور: رضا خضرایی، عکاس و ساخت تیزر: مصطفی قاهری، گوینده تیزر: منوچهر زنده‌دل، طراح صفحات مجازی: معراج قنبری، انتخاب موسیقی: گلناز نویدان، برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان: محمدحسن درباغی فرد، کاری از گروه تئاتر بیستون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×