» آرشیو مطالب » بازسازی و تعمیرات تالار وحدت و برج آزادی همزمان با تعطیلات نوروزی آغاز شد
بازسازی و تعمیرات تالار وحدت و برج آزادی آغاز شد
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

بازسازی و تعمیرات تالار وحدت و برج آزادی همزمان با تعطیلات نوروزی آغاز شد

فروردین 6, 1403 زمان مطالعه: 1 دقیقه 2

با توجه به تعطیلات نوروزی و برای آمادگی بهتر برای میزبانی از برنامه‌های هنری، چند پروژه عمرانی در مجموعه تالار وحدت و همچنین برج آزادی کلید خورد.

به گزارش رسانه خبری تئاترآنلاین و به نقل از روابط عمومی بنیاد رودکی، بازسازی و بهسازی دو مجموعه تالار وحدت و برج آزادی، در تعطیلات نوروزی آغاز شده است.

در این راستا، صحنه تالار وحدت در حال رنگ‌آمیزی و بهسازی است و در برج آزادی نیز، صحنه تالار اصلی این مجموعه رنگ‌آمیزی می‌شود.

بازسازی تالار وحدت و برج آزادی

همچنین در بخش عمرانی تالار وحدت، پروژه اتصال خطوط فاضلاب مجموعه تالار وحدت به فاضلاب شهری نیز آغاز شده است.

بازسازی تالار وحدت و برج آزادی.jpg2

سیستم فعلی جمع‌آوری فاضلاب تالار وحدت به صورت سپتیک است که با توجه به کامل شدن سیستم فاضلاب شهری در منطقه و تبعیت از سازمان آب و فاضلاب استان تهران، اصلاح این سیستم در راستای جلوگیری از آسیب به محیط زیست و امکان تصفیه آب جهت مصارف کشاورزی صورت می‌‌گیرد.

در این پروژه، سه خط موجود و اصلی فاضلاب مجموعه تالار وحدت، از انتهای مسیر به لوله‌های مخصوص متصل و از طریق حفاری تونلی به عمق ۳ متر در محوطه، به خط اصلی فاضلاب شهری متصل می‌شود.

طراحی و رفع ایرادات مربوط به سیستم اعلان حریق تالار وحدت و همچنین تهیه موکت‌های سالن انتظار تالار وحدت از دیگر اقداماتی است که تا شروع مجدد فعالیت‌های هنری در این مجموعه صورت خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×