» آرشیو مطالب » آخرین وضعیت جسمانی پرویز پورحسینی/ ریه کاملا درگیر کروناست
2910283
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

آخرین وضعیت جسمانی پرویز پورحسینی/ ریه کاملا درگیر کروناست

آبان 24, 1399 1

2910283
فرزند پرویز پورحسینی درباره آخرین وضعیت جسمانی این هنرمند مطرح سینما، تئاتر و تلویزیون اعلام کرد کرونا به صورت جدی ریه‌های این هنرمند را درگیر کرده است.

پورنگ پورحسینی فرزند پرویز پورحسینی بازیگر باسابقه مطرح سینما، تئاتر و تلویزیون ایران درباره وضعیت جسمانی این هنرمند که این روزها به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان بستری است، به خبرنگار مهر گفت: پزشکان و تمام پرستاران بیمارستان فیروزگر تمام تلاش و کوشش خود را برای بهبود سلامتی پدر انجام می‌دهند و داروهای لازم مصرف می‌شود.

وی با اشاره به اینکه سطح هوشیاری پرویز پورحسینی خوب است، تأکید کرد: درگیری ریه بسیار بالا است و ما با بدنی مقاوم و ذهنی سالم مواجهیم که در حال جنگ با ویروس کروناست که امیدواریم این جنگ به خوبی به پایان برسد.

پورحسینی با بیان اینکه پدرم مردی پرقدرت و خیلی قوی است، یادآور شد: پدر حتی در زندگی خصوصی نیز شخصیتی کاریزماتیک است و همچنان که روی تخت بیمارستان بستری است نیز این کاریزما را دارد. همچنان نگاه‌هایی آرام دارد ولی قادر به صحبت نیست زیرا با دستگاه تنفس می‌کند.

فرزند پرویز پورحسینی در پایان سخنان خود تصریح کرد: واقعاً از کادر درمان بیمارستان سپاسگزارم که در این شرایط سخت کار خودشان به درستی انجام می‌دهند و خیلی منظم هستند. این عزیزان نه تنها با پدر بلکه با تمام بیماران به درستی برخورد می‌کنند و لبخند از روی لب هیچکدام شان حذف نمی‌شود. واقعاً کادر درمانی در شرایط بسیار سختی به سر می‌برند و رفتار و عملکردشان قابل قدردانی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×