مطالب موضوع برگزیده

نمایش سارا

«سارا» به جشنواره تئاتر خیابانی کرالای هند می‌ رود

«سارا» به جشنواره تئاتر خیابانی کرالای هند می‌ رود

گروه تئاتر اوینار آذربایجان شرقی با نمایش خیابانی «سارا» در نهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی کرالای هند شرکت می‌کند.

افروز فروزند

گفت‌وگو با افروز فروزند نویسنده و کارگردان نمایش «مافیا»

تئاتر آنلاین: سال گذشته وقتی افروز فروزند پس از دوازده سال دوری، با نمایش موفق «بهمن» به دنیای کارگردانی تئاتر بازگشت، دوستداران هنرهای نمایشی بی‌صبرانه منتظر اثر بعدی او ماندند، و اکنون این روزها نمایش تازه فروزند با عنوان «مافیا» در تماشاخانه باران روی صحنه رفته؛ نمایشی که به دلیل استقبال خوب تماشاگران و منتقدان، تمدید شده است.

ستاره امینیان

ستاره امینیان: انتظارم از جشنواره تئاتر فجر بیشتر بود

تئاتر آنلاین – کارگردان نمایش «مستأجر» گفت: خوشحال بودم که برای فجر کاندید ۵ بخش شدم اما عجیبش این بود که حتی برای یکی هم جایزه نگرفتیم؛ نمی‌دانم شاید چنین چیزهایی عادی باشد ولی برای من خیلی عجیب است.

نمایش ترن

گفت و گو با حسین سلیمانی بازیگر نمایش ترن

تئاتر آنلاین – در فیلم مهر مادری بازیگر نوجوانی یا قیافه ای قلدرماب، شیرین و تا حدی خشن بازی قابل قبولی ارائه کرد و درخشش در سال های بعد هم به خصوص در تلویزیون راهش را ادامه پیدا کرد. نام این بازیگر حسین سلیمانی است.

تئاتر

تئاتر چگونه دَخلِ یک جریان مسموم شد؟

مخاطب تئاتر را گمراه کرده‌اند و با برخی چهره‌های درآمدزای سینمایی که اخیرا پرکارتر هم شده‌اند، مشغول درآمدزایی‌اند. آنجا که کالایی دست دوم در یک بسته‌بندی تازه به مخاطب عرضه می‌شود.

نمایش ریش فیدل غبغب مرکل

وقتی مجری سرشناس لولوی فرانسوی را در نمایش ایرانی جا داد

امیر علی نبویان این روزها در لباس یک کارگردان تئاتر ظاهر شده و اجرای «ریش فیدل غبغب مرکل» را روی صحنه برده است. اگر چه مخاطب او را بیشتر در ردای نویسنده و مجری تلویزیون می‌شناسد با این حال به نظر می‌رسد اجرای موفقی را با حضور چهره‌های سرشناسی به نمایش گذاشته است.

نمایش زنبور

مونولوگ زنبور کارکرد ذهنی دارد، پس برایش یک قاب خالی در نظر گرفتیم

تئاتر آنلاین – نمایش «زنبور» مونولوگی است که نویسنده و بازیگر آن با تعامل یکدیگر آن اثر را کاردانی کرده اند. به بهانه اجرای این نمایش گفتگویی داشته ایم با «محمد مطهری پور» بازیگر و «بهزاد آقاجانی» نویسنده این تئاتر که متن آن در پی می‌آید.

Top