» آرشیو مطالب » کوشک‌جلالی بازیگران زن نمایش «جنون محض» را انتخاب کرد
4138418
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

کوشک‌جلالی بازیگران زن نمایش «جنون محض» را انتخاب کرد

اردیبهشت 11, 1401 0

4138418

علیرضا کوشک‌جلالی در نمایش «جنون محض» از حضور الهام پاوه‌نژاد، دیبا زاهدی، صدف اسپهبدی و الهه فرازمند بهره می‌برد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط‌ عمومی گروه، علیرضا کوشک‌جلالی نویسنده، مترجم، مدرس و کارگردان تئاتر قصد دارد، جدیدترین اثر خود را در خرداد، در یکی از تماشاخانه‌های شهر تهران روی صحنه ببرد. وی در این نمایش نوشته مایکل فرین که «جنون محض» نام دارد و کمدی برگزیده سال ۱۹۸۲ انگلستان است، از حضور چهار بازیگر زن به‌ نام‌های الهام پاوه نژاد، دیبا زاهدی، صدف اسپهبدی و الهه فرازمند بهره می‌برد.

از جمله آثاری که پیش از این، توسط این کارگردان در ایران به اجرا در آمده، می‌توان به «مسخ»، «پستچی پابلو نرودا» (اجراهای تحسین شده در جشنواره سال۱۳۷۸)، «بازرس»، «موسیو ابراهیم و گل‌های قرآن» (بهترین اجرا در سال۱۳۸۶، از طرف انجمن منتقدان خانه تئاتر، دعوت شده به شهر کلنِ آلمان۲۰۱۷)، «راهزنان» (دعوت به یکی از معتبرترین فستیوال های بین المللی آلمان -فستیوال شیلر در سال۱۳۹۲)، «خدای کشتار»، «روبینسون کروزو» (بهترین اجرا در چهارچوب جشنواره فجر، استان خراسان رضوی، اجرا در فسیوال‌های بین‌المللی آلمان (کلن و مانهایم)، ترکیه، بوسنی هرزگوین و قزاقستان)، «در انتظار آدولف» و «آرت» اشاره کرد. این نویسنده با تجربه تئاتر، برای نمایشنامه «پا برهنه، لخت، قلبی در مشت» جایزه نمایشنامه نویسی آلمان را دریافت کرد.

پیش از این حضور، حمیدرضا علی‌نژاد و هاتف کلاته به عنوان تهیه کننده، بهزاد جاودان‌فرد به عنوان مجری طرح، امیر قالیچی مدیر روابط عمومی، امیر پارسائیان مهر مدیر امور رسانه در نمایش جنون محض قطعی شده بود.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×