» آرشیو مطالب » ویدئو کنفرانس دراماتراپی اتحادیه جهانی/ عضویت فرانسه بررسی می شود
2888601
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

ویدئو کنفرانس دراماتراپی اتحادیه جهانی/ عضویت فرانسه بررسی می شود

شهریور 15, 1397 0

2888601
سومین کنفرانس اسکایپ دراماتراپی اتحادیه جهانی «دبلیو ای دی تی» سوم سپتامبر (۱۲ شهریور) با حضور نمایندگان ۹ کشور برگزار شد.

به گزارش تئاتر آنلاین، مجید امرایی عضو بنیانگذار اتحادیه جهانی «WADT» درباره برگزاری سومین کنفرانس اسکایپ دراماتراپی این اتحادیه گفت: در این گفتگو که بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد نمایندگان ایران، یونان، ایالات متحده، انگلستان، کره جنوبی، استرالیا، کانادا، آفریقای جنوبی و سریلانکا حضور داشتند. در این کنفرانس بحث و تبادل نظر در خصوص اهداف اتحادیه همچنین بررسی درخواست عضویت کشور آرژانتین و رای گیری و تصویب عضویت این کشور صورت گرفت.

رئیس انجمن نمایش درمانی ایران تصریح کرد: در این جلسه بررسی عضویت کشور فرانسه و شیلی به جلسه بعد موکول شد.

امرایی در پایان با اشاره به ارائه گزارش فعالیت های علمی و توانبخشی دراماتراپی در کشورهای عضو به عنوان یکی دیگر از مباحث مورد در نظر در این ویدئو کنفرانس، افزود: بررسی لوگوهای پیشنهادی و بحث و تبادل نظر در خصوص انتشار کتاب های علمی و تبادل نظر در خصوص عضویت های پیوسته و وابسته کشورهای متقاضی و همچنین برپایی سمینار علمی از دیگر مباحث این جلسه بود.

اتحادیه جهانی دراماتراپی مهمترین و بزرگترین مرکز علمی حوزه نمایش درمانی است که ۱۰ کشور از جمله ایران اعضای بنیانگذار آن هستند.

کد خبر 4395626
فریبرز دارایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×