» آرشیو مطالب » «چرتالدو» از 19 آذرماه در تئاترشهر به صحنه می‌رود
تئاتر چرتالدو
آرشیو مطالب - تئاتر ایران

«چرتالدو» از 19 آذرماه در تئاترشهر به صحنه می‌رود

آذر 19, 1402 زمان مطالعه: 40 ثانیه 1

نمایش «چرتالدو» نوشته مسعود هاشمی‌نژاد و به کارگردانی مشترک مهسا جعفری و مسعود هاشمی‌نژاد ، از 19 آذرماه در سالن چهارسوی تئاترشهر به صحنه می‌رود.

به گزارش رسانه خبری تئاترآنلاین و به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، نمایش «چرتالدو»، با برداشتی از مجموعه «شاه گوش می‌کند» اثر ایتالو کالوینو توسط مسعود هاشمی‌نژاد نوشته شده و توسط مسعود هاشمی‌نژاد و مهسا جعفری کارگردانی شده است.

نمایش چرتالدو با برداشتی از اثر ایتالو کالوینو

حسین کشفی اصل، مهسا جعفری، یوسف کشتکار، حسن مقدم، سبحان ترونده، عسل رحیمی،‌ زهرا حیدری، عرفان علی‌لیواری، فاطمه رستین، هستی اقدامی، سیدامیررضا نمازی، محمدرضا علی محمدی، امیرمحمد کرمی، شادمهر بابایی، رضا ایمانی،‌ قائم آینه‌وند،‌ نریمان علی‌لیواری، کوروش دهیار، امیر رمضانی و مهرداد زارعی در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.

نمایش «چرتالدو» درباره آقای درستکار، معلم ماخوذ به حیا و منضبطی است که برای تدریس کتاب «فرانکوی فقید» به «چرتالدو»، شهر روشنایی‌های بی‌پایان سفر می‌کند، این سفرِ پر ماجرا ، درستکاری آقای درستکار را به چالش می‌کشد …

در خلاصه این نمایش آمده است: اون از کسی دزدی نمیکنه پس چی می شه؟ اونی که درستکار باید ازش دزدی کنه پولدارتر میشه، همه از اون دزدی میکنن پس چی می شه؟ چون اون از کسی دزدی نمی کنه که بذاره سر جاش روز به روز فقیرتر می شه و اون دزدی هم که میره خونه‌اش برای دزدی روز به روز چیز کمتری پیدا می کنه برای دزدی پس چی می شه، اونی که درستکار نمیره خونه‌اش اونقدر پولدار میشه که نمی ذاره اونی که از خونه درستکار دزدی میکنه، بره خونه‌اش برای دزدی، اون یه سری بپا می ذاره برای خونه اش، اون تعادل و بهم زده! اون از حد گذرونده

نمایش کمدی «چرتالدو» از روز یکشنبه 19 آذر‌ماه ساعت 18، با مدت زمان 85 دقیقه و قیمت بلیت 160 هزارتومان، اجرای خود را آغاز می‌کند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×