» آرشیو مطالب » نمایش «اسفرود بی دم» در تئاتر شهرزاد
اسفرود بی دم
آرشیو مطالب - تئاتر ایران

نمایش «اسفرود بی دم» در تئاتر شهرزاد

آذر 19, 1402 زمان مطالعه: 00:50 4

نمایش «اسفرود بی دم» نوشته پویا سعیدی و کارگردانی فرشید روشنی در تئاتر شهرزاد روی صحنه رفت.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «اسفرود بی دم» به کارگردانی فرشید روشنی و همراهی پویا سعیدی از نویسندگان نمایش «لانچر ۵» به عنوان نویسنده و مشاور کارگردان در تئاتر شهرزاد روی صحنه رفت.

داستان «اسفرود بی دم» از یک شکل موسیقایی تبعیت می‌کند که درچند موومان مستقل و به هم پیوسته روایت می‌شود. این نمایش تلاشی نو برای ارتباط با طیف گسترده مخاطبان است.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: وقتی سوژه یک مستندساز چموشی می‌کند، زنی نمی‌پذیرد این غریبه مزاحم شوهرش است، بازجویی نمی‌خواهد توسط همکارش بازجویی شود، نویسنده‌ای نمی‌تواند مرگش را با ماشین تایپش بنویسد و استندآپ کمدینی نمی‌تواند از جا بلند شود، تقابل آغاز می‌شود، بی‌خبر از این که همیشه حریف بزرگ‌تری وجود دارد، کسی به اسمِ «یارو اره برقیه».

در این نمایش، پویا نوروزی سازنده موسیقی «لانچر ۵» قطعه تازه ای را ساخته است که با ترانه‌هایی توسط مجید عبدالهی اجرا خواهد شد. «اسفرود بی دم» توسط جلیل اکبری صحت تهیه شده است.

بازیگران: (به ترتیب ورود به صحنه) شهروز ‌دل ‌افکار، حامد ‌محمودی، محمد ‌اسلامی، ایرج ‌تدین، هانیه ‌رادمهر، صفورا ‌خوش ‌طینت، پگاه ‌سعیدی و میثم ‌عبدی

خبرنگار: محمد جواد عبدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×