» آرشیو مطالب » نظر نرگس آبیار درباره نمایشی که به داود رشیدی تقدیم شد
نرگس آبیار
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

نظر نرگس آبیار درباره نمایشی که به داود رشیدی تقدیم شد

شهریور 21, 1395 1

نرگس آبیار فیلمنامه نویس و کارگردان سینما پس از دیدن نمایش «زنانی که به بزها خیره شده اند» به کارگردانی ایوب آقاخانی گفت: ویژگی ای که درنمایش زنانی که به بزها خیره شده اند دیدم، هماهنگی فرم و محتوا بود.

به گزارش تئاتر آنلاین، نرگس آبیار فیلمنامه نویس و کارگردان سینما یی از دیدن نمایش «زنانی که به بزها خیره شده اند» به کارگردانی ایوب آقاخانی گفت: من خیلی از دیدن این نمایش لذت بردم، مدتی است که برای دیدن تئاتر می آیم و چیزهای زیادی یاد می گیرم، بویژگی ای که در نمایش زنانی که به بزها خیره شده اند دیدم، هماهنگی فرم و محتوا بود.

نرگس آبیار در ادامه گفت: در این نمایش بدون آنکه ما فرم و محتوا را از هم تفکیک کنیم شاهد هر دو هستیم و به این فکر می کنم که در حوزه ی سینما این موضوع به من ایده هایی می دهد.متن این اثر نمایشی خیلی خوب نوشته شده بود، بازیگران نیز به خوبی اجرا کردند و به شدت خوشحالم که این نمایش را دیدم و بسیار آموخت ام.

هم چنین شب گذشته افسانه بایگان، نرگس آبیار، مینو غزنوی، مرتضی میر منتظمی و کاظم هژیر آزاد از این نمایش دیدن کردند.

بنابراین گزارش تمام اجراهای ” زنانی که به بزها خیره شده‌اند” به زنده یاد داوود رشیدی تقدیم شد.

نمایش زنانی که به بزها خیره شده اند تازه ترین اثر گروه پوشه است که با بازی بهاره رهنما، نگار فروزنده و ایوب آقاخانی در مقام کارگردان، بازیگر و نویسنده بر روی صحنه می‌رود.

تئاتر آنلاین: از دیگر عوامل می توان به مهرداد بهاالدینی (تهیه کننده)، نورالدین حیدری ماهر (مجری طرح و مدیر تولید)، ارسلان آقاخانی (طراح گرافیک)، کیوان معتمدی (طراح نور)، ساناز قراملکی (دستیار کارگردان و برنامه ریز)، هلن بهرامی (دستیار کارگردان)، محیا علی یاری (منشی صحنه)؛ علی مست علی (پس آرایی صوتی و تصویری)، امیر حسین کنعانی، سجاد سلمانپور (مدیر صحنه)، ساناز قراملکی، محیا علی یاری (عکاسان)، تیم تبلیغات پرانتز باز، سارا حدادی (مدیر روابط عمومی) اشاره کرد.

این اثر نمایشی ساعت ۲۰:۳۰ در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می‌رود و علاقه‌مندان می‌توانند جهت تهیه بلیت به سامانه تیوال و یا گیشه مجموعه‌ی ایرانشهر مراجعه کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×