» آرشیو مطالب » جلسه نقد نمایش «کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» برگزار می‌شود
نمایش کسی برای یه گوریل غمگین کاری نمیکنه
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

جلسه نقد نمایش «کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» برگزار می‌شود

شهریور 26, 1402 1

به گزارش تئاترآنلاین و به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، جلسه نقد و بررسی نمایش «کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» توسط گروه حلقه نقد تهران برگزار می‌شود. جلسه نقد و بررسی نمایش «کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» با حضور بازیگران، کارگردان و منتقد جلسه در تئاترشهر برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، جلسه نقد و بررسی نمایش «کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» به نویسندگی و کارگردانی مجید شکری روز دوشنبه 27 شهریورماه ساعت 19:30 در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار خواهد شد.

گوریل غمگین2

در این نشست، کارگردان نمایش، بازیگران و رضا آشفته، دکتر پژمان دادخواه دکتر فریال آذری و سپیده اسکندرزاده به عنوان منتقدان جلسه حضور خواهدداشت تا جنبه‌های مختلف نمایش را مورد بررسی و واکاوی قرار دهند.

درباره  نمایش «کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند»

این نمایش درباره جوانی است که برای متحول کردن زندگی خود، از طریق یک آگهی به موسسه‌ای که مدعی است با ضریب موفقیت بالا این کار را انجام می‌دهد، مراجعه می‌کند. او باید از طریق چالش‌های متعدد که توسط هوش‌مصنوعی طراحی می‌شود، توانایی خود را اثبات کرده و استعدادهای نهفته خود را بشناسد اما در یک نقطه هوش مصنوعی هم از ارائه راهکار به او درمی‌ماند. نمایش «کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» هر شب ساعت 18 و با مدت زمان 90 دقیقه در تالار سایه تئاتر شهر به صحنه می‌رود. حضور علاقه‌مندان در جلسه نقد و بررسی آزاد و رایگان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×