» آرشیو مطالب » «مسخ» بازیگران خود را می شناسد/ انتشار فراخوان
2844971
آرشیو مطالب - تئاتر ایران

«مسخ» بازیگران خود را می شناسد/ انتشار فراخوان

مرداد 6, 1397 0

2844971
ناصر حسینی مهر که قصد دارد نمایش «مسخ» را بهار سال ۹۸ روی صحنه ببرد، روز ۱۲ شهریور در تالار محراب آزمون انتخاب بازیگر این اثر نمایشی را برگزار می کند.

ناصر حسینی مهر مترجم، مدرس، بازیگر و کارگردان تئاتر درباره وضعیت انتخاب بازیگران جدیدترین نمایش گروه «۶+۶» با عنوان «مسخ» به تئاتر آنلاین گفت: ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۲ شهریور در تالار محراب تست انتخاب بازیگران نمایش «مسخ» را برگزار خواهم کرد. در ابتدا قصد دارم این تست را در اواخر مرداد انجام دهم ولی از آنجا که به دلیل تعطیلی دانشگاه ها برخی دانشجویان در تهران حضور ندارند، این برنامه را به روز ۱۲ شهریور موکول کردم.

وی با بیان اینکه تعداد ۲۰ نفر از میان شرکت کنندگان در تست بازیگری نمایش «مسخ» انتخاب خواهند شد، افزود: ۱۴ نفر به عنوان بازیگر و ۶ نفر به عنوان گروه صحنه انتخاب خواهند شد.

حسینی مهر تاکید کرد: در اجرای نمایش «مسخ» همچون تجربیات گذشته ام از چهره های پولساز سینما و تلویزیون و همچنین تهیه کنندگانی که تئاتر را به سوی تجاری شدن سوق می دهند استفاده نخواهم کرد بلکه با اشتیاق با جوانانی کار می کنم که هنوز بازاری نشده و به قداست تئاتر فکر می کنند.

کارگردان نمایش «مسخ» در پایان اظهار کرد: برای شرکت کنندگان در تست بازیگری نمایش «مسخ» تنها محدودیتی که وجود دارد این است که باید بالای ۱۸ سال باشند.

کد خبر 4358327
فریبرز دارایی

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×