» آرشیو مطالب » شرایط برای حضور در تئاتر مناسب نیست/ بازیگری در آثار تصویری
2773078
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

شرایط برای حضور در تئاتر مناسب نیست/ بازیگری در آثار تصویری

اردیبهشت 16, 1400 0

2773078
سروش طاهری با اشاره به اینکه چند نمایش را در مقام بازیگر و کارگردان در نوبت اجرا دارد از حضور ناگزیرش در آثار تصویری به جای فعالیت در تئاتر خبر داد.

سروش طاهری بازیگر و کارگردان تئاتر درباره فعالیت‌هایش در این حوزه با توجه به تعطیلی فعالیت‌های نمایشی به تئاتر آنلاین گفت: ما نمایش «بازرس» به کارگردانی شهرام مقصودی را که در جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی به صحنه رفته بود و همچنین نمایش «روز مرگ در داستان هملت» به کارگردانی مانلی حسین پور را در نوبت اجرا داشتیم که با توجه به شرایط زمان اجرایشان مشخص نیست.

وی ادامه داد: همچنین نمایش «بیماری خانواده میم» نوشته فائوستو پاراویدینو را هم قرار بود خودم به صحنه ببرم که فعلاً تمرین‌ها را متوقف کرده‌ام. همه این آثار قرار بود در تئاتر شهر اجرا شوند اما با توجه به شرایط نامناسبی که به وجود آمده فکر نمی‌کنم فعلاً بتوانم تئاتر کار کنم.

طاهری درباره شرایط نامناسبی که این روزها هنرمندان با ان مواجه شده‌اند، بیان کرد: متاسفانه شرایط برای هنرمندان تئاتر بسیار سخت شده است و هیچ تضمین اجرایی برای شروع و آماده سازی یک کار وجود ندارد و هیچکس هم به فکر هنرمندان نیست. بسیاری از هنرمندان ما مجبور شده‌اند برای تامین مخارجشان به سراغ بازی در آثار تصویری و یا سریال‌های شبکه نمایش خانگی بروند.

کارگردان نمایش «مغازه خودکشی» در پایان صحبت‌هایش گفت: این روزها در سریال «طلاق» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی به ایفای نقش می‌پردازم که قرار است از تلویزیون پخش شود. همچنین قراردادی نیز برای بازی در یک سریال شبکه نمایش خانگی بسته‌ام که قرار است افشین هاشمی کارگردانی آن را برعهده داشته باشد.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×