» آرشیو مطالب » رئیس جدید شورای نظارت و ارزیابی هنرهای نمایشی معرفی شد
رئیس شورای نظارت و ارزیابی هنرهای نمایشی
آرشیو مطالب - تئاتر ایران

رئیس جدید شورای نظارت و ارزیابی هنرهای نمایشی معرفی شد

فروردین 19, 1403 زمان مطالعه: 1 دقیقه 0

با حکم مدیر کل هنرهای نمایشی، رئیس جدید شورای نظارت و ارزیابی هنرهای نمایشی معرفی شد.

به گزارش رسانه خبری تئاترآنلاین و به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، طی مراسمی که روز شنبه 18 فروردین‌ماه در دفتر کاظم نظری، مدیر کل هنرهای نمایشی برگزار شد؛ از خدمات فرزان دلفانی به عنوان سرپرست شورای نظارت و ارزیابی تقدیر شد و معارفه میثم جمالی به عنوان رئیس جدید شورا، انجام گرفت.

کاظم نظری، مدیر کل هنرهای نمایشی طی حکمی میثم جمالی را به عنوان «رئیس اداره نظارت و ارزیابی هنرهای نمایشی» منصوب کرد. در متن حکم مدیر کل هنرهای نمایشی خطاب به میثم جمالی آمده است: «نظر به تعهد، دانش و تجارب جناب‌عالی، به موجب این حکم شما را به عنوان «رئیس اداره نظارت و ارزیابی هنرهای نمایشی» منصوب می‌نمایم. امیدوارم با استفاده از همکاری و مشارکت هنرمندان و تعامل سازنده اداره کل هنرهای نمایشی و کلیه ذی‌نفعان در سایه پروردگار متعال در این مسئولیت ارزنده و مهم، موفق بوده و در طول مدت همکاری، با حضور مستمر و بهره‌گیری از توان کارشناسان محترم شورا در این مسیر، کوشا و پیروز باشید.»

میثم جمالی متولد 1363 است. او دارای مدرک کارشناسی تئاتر و ارشد کارگردانی است. از سوابق اجرایی جمالی می‌توان به دستیاری و ریاست دفتر مدیرکل امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیری شورای نمایش خانگی سازمان سینمایی، مسئولیت صدور پروانه نمایش سازمان سینمایی در حوزه نمایش خانگی، عضویت در شورای نظارت و ارزشیابی تئاتر استان قزوین از سال 1393 تا 1397، مسئولیت امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین، مسئولیت امور نمایشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین، مدیریت اجرایی دهمین دوره جشنواره سراسری ادبیات نمایشی رضوی سال 1394 و … اشاره کرد.

همچنین وی در تهیه و تولید 28 فیلم(کوتاه، بلند و مستند) و تئاتر همکاری داشته است. از دیگر حوزه‌های فعالیت هنری میثم جمالی می توان از بازیگری و طراحی صحنه بیش از 15 تئاتر و اثر سینمایی(کوتاه، مستند و بلند) نام برد.

در پایان این مراسم از خدمات فرزان دلفانی در مدت هفت ماه همکاری ایشان به عنوان سرپرست شورای نظارت و ارزیابی تقدیر شد و با حکم مدیر کل هنرهای نمایشی به عنوان مشاور هنری اداره کل منصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×