» آرشیو مطالب » دبیر جشنواره تئاتر دانشگاهی انتخاب شد
2907837
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

دبیر جشنواره تئاتر دانشگاهی انتخاب شد

مهر 2, 1397 0

مدیرکل پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم اعلام کرد که دبیر بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی انتخاب شده و تا یک هفته آینده معرفی می شود.

محمدهادی عسکری مدیرکل پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم درباره وضعیت انتخاب و معرفی دبیر بیست و دومین جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران با توجه به گذشت ۴ ماه از پایان جشنواره بیست و یکم تئاتر دانشگاهی، به تئاتر آنلاین گفت: شورای مشورتی بررسی ها را درباره کاندیداهای دبیری بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران انجام داده و دبیر این دوره از جشنواره را انتخاب کرده است.

وی اعلام کرد: مراحل ابلاغ حکم دبیر بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران در حال طی شدن است و تا یک هفته آینده دبیر جشنواره معرفی می شود. بعد از معرفی دبیر، دبیرخانه جشنواره بیست و دوم نیز مستقر می شود و فعالیت خود را آغاز می کند.

مدیرکل پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم درباره اینکه چه راهکارهایی مدنظر این وزارتخانه است تا با توجه به شرایط اقتصادی موجود از بودجه جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران کاسته نشود، اظهار کرد: بودجه ها تمام سازمان دولتی تحت تاثیر شرایط فعلی اقتصادی است ولی ما سعی می کنیم با مدل های جایگزین و استفاده از ظرفیت تمام سازمان های مرتبط کیفیت جشنواره بیست و دوم را نسبت به جشنواره بیست و یکم افزایش دهیم.

عسکری در پایان سخنان خود تاکید کرد: دبیر بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران حداکثر تا یک هفته آینده معرفی و حکم او ابلاغ می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×