» آرشیو مطالب » تور جدید اروپایی «شنیدن» آغاز شد/ اجرا در ۴ کشور
2403729
آرشیو مطالب - سینما و تئاتر بین الملل

تور جدید اروپایی «شنیدن» آغاز شد/ اجرا در ۴ کشور

اسفند 20, 1395 0

نمایش «شنیدن» به نویسندگی و کارگردانی امیررضا کوهستانی جدیدترین تور اجراهای اروپایی خود را از ۹ مارچ (۱۹ اسفندماه) از کشور فرانسه آغاز کرد.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «شنیدن» به نویسندگی و کارگردانی امیررضا کوهستانی که پیش از این در کشورهای مختلف اروپایی به صحنه رفته بود، از روز ۹ مارچ (۱۹ اسفندماه) جدیدترین تور اجراهای اروپایی خود را آغاز کرد. این اثر نمایشی روزهای ۹ و ۱۰ مارچ (۱۹ و ۲۰ اسفندماه) در Le Théâtre d’Arles شهر آراس فرانسه اجرا شد.

«شنیدن» در ادامه و در روزهای ۲۱ تا ۲۴ مارچ (۱ تا ۴ فروردین ماه ۹۶) در CDN de Besançon with La Scène nationale de Besançon شهر آرل فرانسه اجرا می شود.

این اثر نمایشی سپس در روزهای ۲۸ و ۲۹ مارچ (۸ و ۹ فروردین ماه ۹۶) در TAP, Poitiers شهر بزانسون فرانسه به صحنه می رود.

گروه تئاتر «مهر» پس از این اجراهای نمایش «شنیدن» را در روز ۱ آوریل (۱۱ فروردین ماه ۹۶) در اُدین کشور ایتالیا اجرا خواهد کرد.

در ادامه تور اجراهای اروپایی نمایش «شنیدن»، این اثر نمایشی روزهای ۴ تا ۷ آوریل (۱۴ تا ۱۷ فروردین ماه ۹۶) در Le Lieu Unique with Le Grand T, Nantes شهر بوتیه کشور فرانسه به صحنه خواهد رفت.

پس از این اجرا، «شنیدن» در روزهای ۱۱ و ۱۲ آوریل (۲۱ و ۲۲ فروردین ماه ۹۶) در Kammerspiele شهر مونیخ آلمان اجرا خواهد داشت.

این اثر نمایشی در آخرین اجرای این تور اروپایی خود در روز ۱۵ آوریل (۲۵ فروردین ماه ۹۶) در Osterfestival شهر تیرول کشور اتریش به صحنه خواهد رفت.

نمایش «شنیدن» در مجموع جدیدترین تور اجراهای اروپایی خود، طی ۴۰ روز، ۱۸ اجرا در کشورهای فرانسه، ایتالیا، آلمان و اتریش دارد که با این تعداد اجرا، مجموع اجراهای اروپایی نمایش «شنیدن» از مرز ۱۰۰ اجرا عبور می کند.

نمایش «شنیدن» با حضور الهام کردا، مهین صدری، مونا احمدی و آیناز آذرهوش اجرا می شود. محمدرضا حسین زاده نیز دستیار اول کارگردان، برنامه ریز و مدیر تولید این اثر نمایشی است که آنکیدو دارش و کسرا پاشایی کار موسیقی آن را بر عهده دارند.

«شنیدن» تابستان سال ۹۴ در سالن چهارسوی مجموعه تئاتر شهر در قالب اجرای عمومی به صحنه رفت.

عکس کنار خبر از بهاره اسدی است.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×