تقدیم اجراهای «فریاد خاموش» به هنرمندان فقید تئاتر

گروه اجرایی نمایش «فریاد خاموش» که از روز ۲۳ فروردین در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفته، از آغاز اجرای این اثر تا کنون یاد و خاطره هنرمندان فقید تئاتر ایران را گرامی داشته است. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، گروه اجرایی تئاتر «فریاد خاموش» که […]

گروه اجرایی نمایش «فریاد خاموش» که از روز ۲۳ فروردین در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفته، از آغاز اجرای این اثر تا کنون یاد و خاطره هنرمندان فقید تئاتر ایران را گرامی داشته است.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، گروه اجرایی تئاتر «فریاد خاموش» که از روز سه شنبه بیست و سوم فروردین به کارگردانی محمد هادی عطایی در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفته، از آغاز اجراهای این اثر نمایشی تا کنون یاد و خاطره هنرمندان درگذشته تئاتر ایران در ماه‌های گذشته را گرامی داشته است.

علی سلیمانی، عزت الله مهرآوران، صادق صفایی، کیکاووس بالازاده، بیژن افشار، آیدین الفت از جمله هنرمندان فقید تئاتر کشورمان بودند که یاد و خاطره آنها طی روزهای اخیر توسط گروه اجرایی نمایش «فریاد خاموش» گرامی داشته شد.

نمایش «فریاد خاموش» به نویسندگی محمدرضا عطایی فر، کارگردانی محمد هادی عطایی و بازی پیمان محسنی، محسن سالاری ، محمدهادی عطایی، سارا زکریانژاد هر روز ساعت ۱۸:۴۵ به مدت زمان ۵۵ دقیقه و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان در تالار سایه تئاتر شهر روی صحنه می رود.