» آرشیو مطالب » «بیضایی» نمایشنامه خوانی می‌شود
3318956
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

«بیضایی» نمایشنامه خوانی می‌شود

آذر 23, 1398 0

3318956
«بیضایی» به نویسندگی سید محمد مساوات دومین نمایشنامه‌خوانی «نمایش‌های آخر ماه» است که سی‌ام آذرماه در نوفل‌لوشاتو برگزار می‌شود.

به گزارش تئاتر آنلاین، رویداد «نمایش‌های آخر ماه» شنبه‌های آخر ماه به نمایشنامه‌خوانیِ آثار برجسته نمایشی می‌پردازد. در دوره اول این رویداد، گروه اجرایی به آثار ممتاز ایرانی نگاه دارد که به همین منظور، پس از نمایشنامه‌خوانی «بر اساس دوشس مَلفی»، نمایشنامه «بیضایی» نوشته محمد مساوات که روایتی از اسطوره‌های ایران است به کارگردانی مهران عشریه خوانش می شود.

حمیدرضا عیوضی تهیه‌کنندگی این نمایشنامه خوانی را بر عهده داشته و این اثر با همکاری «کطاب جمئه» اجرا می‌شود. نقش‌خوانان این متن علیرضا گلدهی، مینا فرهنگ‌نیا، محمد سعیدی، مهدی رضایی، حمیدرضا عیوضی، مروارید امانی، سها پورمهدی، امیرا رضایی، مهران عشریه، امیرمهدی غرشی، میلاد اشکالی، نغمه طوسی و مهتاب نورزاده هستند.

دیگر عوامل کار عبارتند از نوازنده: مهدی مدق، دستیار کارگردان: ایمان حاج‌عظیمیان، عکاس: ساره ارجمند، طراحان پوستر: صادق حسینی و مانا شهباز و روابط عمومی: ندا کاوندی.

فروش اینترنتی این نمایشنامه‌خوانی در سایت تیوال صورت می‌گیرد. این اثر، شنبه سی‌ام آذرماه ساعت ۱۹:۳۰ به مدت هشتاد دقیقه در عمارت نمایشی نوفل‌لوشاتو به نشانی خیابان حافظ، خیابان نوفل‌لوشاتو، بعد از چهارراه رازی، نرسیده به خیابان ولیعصر، کوچه زیبا روی صحنه خواهد رفت.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×