انتصاب اعضای هیات انتخاب آثار جشنواره «راویان حماسه»

اعضای هیات انتخاب آثار جشنواره رادیویی «راویان حماسه» معرفی و منصوب شدند. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، با حکم امین رهبر دبیر جشنواره رادیویی «راویان حماسه» اعضای هیات انتخاب آثار این جشنواره معرفی شدند. بر این اساس حمیدرضا افشار، فریبا متخصص و بهرام ابراهیمی به‌عنوان […]


اعضای هیات انتخاب آثار جشنواره رادیویی «راویان حماسه» معرفی و منصوب شدند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، با حکم امین رهبر دبیر جشنواره رادیویی «راویان حماسه» اعضای هیات انتخاب آثار این جشنواره معرفی شدند.

بر این اساس حمیدرضا افشار، فریبا متخصص و بهرام ابراهیمی به‌عنوان اعضای هیات انتخاب آثار این جشنواره تعیین شدند.

حمیدرضا افشار دارای مدرک دکترای مطالعات اجرا و فیلم از دانشگاه رویال هالووی لندن است. وی استادیار دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر و پژوهشگر عرصه هنرهای نمایشی است که در چندین عنوان نمایش رادیویی به‌ عنوان استاد راهنما فعالیت داشته‌است.

فریبا متخصص بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و رادیو است که در بیش از صد اثر به‌ عنوان بازیگر در عرصه نمایش رادیویی فعالیت داشته و جوایز متعددی را در این حوزه از آن خود کرده‌است.

بهرام ابراهیمی نیز بازیگر رادیو، تئاتر، سینما و تلویزیون است. او دانش‌آموخته کارشناسی نمایش با گرایش بازیگری و کارگردانی از دانشکده هنرهای دراماتیک است و از سال ۱۳۷۴ به‌عنوان بازیگر و کارگردان در عرصه نمایش رادیویی فعالیت داشته است.

جشنواره رادیویی «راویان حماسه» به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس برگزار می‌شود.