» آرشیو مطالب » ۳۱نمایش درچهارمین روزسیزدهمین جشنواره تئاترخیابانی مریوان اجراشد
2887053
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

۳۱نمایش درچهارمین روزسیزدهمین جشنواره تئاترخیابانی مریوان اجراشد

شهریور 14, 1397 0

2887053
سنندج- ۳۱ نمایش  در بخش های آزاد، آیینی سنتی، بین الملل، کودک و نوجوان، مرور و جنبی درچهارمین و آخرین روز از سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان به اجرا درآمد.

به گزارش تئاتر آنلاین، در چهارمین و آخرین روز از سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان نمایش های پت و مت به کارگردانی آرام کرمی از مریوان، جهیزینه به کارگردانی رضا صادقیان از ایلام، چمدان های من به کارگردانی مختار محمدی از مریوان، مضحکه غول چراغ جادو به کارگردانی مهدی ملکی از تهران گذشتن به کارگردانی امید مصطفایی از سقز، خون به کارگردانی سمیرا پورعابد از الوند، AK۴۷ به کارگردانی مارال ایزدبخش از بوشهر، صعود به ارتفاعات به کارگردانی نرگس خاک کار از تهران و شهردار کیه به کارگردانی فاطمه علی پرست از لاهیجان اجرا شد.

از دیگر نمایش های به اجرا درآمد در دومین روز جشنواره شامل تیک تاک به کارگردانی نازیلا امینی از بوکان، دروازه های جهنم به کارگردانی صادق حسین پرو از رشت، مرثیه پدران گمنام به کارگردانی عزیززادسرو سعیدی از مریوان، چراغ های شهر را خاموش نکنید به کارگردانی نیما ایمان زاده از سنندج و دعای آفتاب به کارگردانی علی صادق حسنی از لاهیجان بود.

نمایش های سال به سال به کارگردانی سوران حسینی از مریوان، کومسای به کارگردانی نرمین گیوه چی و شهریار انصاری از پاوه، به کجا به کارگردانی علی پناری از هرسین، درباره یک توپ به کارگردانی موسی هدایتی از قروه، بیگانگی به کارگردانی عنچه شکوهیان از آمل، و شاختا بابا از آذربایجان به کارگردانی حمید حمیدی از مرند از دیگر نمایش های به اجرا درآمده در سومین روز جشنواره بود.

از جمله نمایش های دیگری که اجرا شد شامل مگه میشه مگه داریم به کارگردانی الناز غفاری از بوکان، ، آبدوزدک کار محمد جعفری از آستانه، من میخوام فرشته شم اثر میثم کریمی از محلات بود.

علاوه بر نمایش های مذکور نمایش یخچال به کار گردانی سعید خیراللهی از ایلام در ساعت های ۱۸ و ۲۰:۴۵ در پارک مولوی شهر سقز به اجرا درآمدند.

در بخش بین الملل هم نمایش های «بامن اجرا کن» به کارگردانی خورخه اگناسیو رودریگس از اسپانیا و «زبان شهر» به کارگردانی هادی کمالی مقدم و کریستوف شاتلان محصول مشترک ایران و فرانسه اجرا شد.

در بخش ویژه این جشنواره هم نمایش اصل ۲۱ به کارگردانی قطب الدین صادقی از سنندج در دریاچه زریبار به اجرا درآمد.

کد خبر 4394479

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×