» آرشیو مطالب » گروه موسیقی لیان فردا در جشنواره موسیقی فجر
2103
آرشیو مطالب

گروه موسیقی لیان فردا در جشنواره موسیقی فجر

بهمن 24, 1391 0

2103گروه موسیقی ˈلیانˈ، بار دیگر نوای موسیقی بوشهر را فردا – چهارشنبه – در بیست و هشتمین جشنواره‌ موسیقی فجر طنین‌انداز خواهد کرد.

به گزارش MrArt ، این گروه مطرح که در سالهای قبل به عنوان تنها گروه موسیقی نواحی ایران به جشنواره‌ بین‌المللی موسیقی فجر دعوت می‌شد، امسال نیز در این جشنواره به صحنه می‌رود تا با اجرای موسیقی شورانگیز بوشهر، در قالب بخش جنبی جشنواره برنامه اجرا می کند.

بلیت‌های کنسرت این گروه تنها چند روز پس از آغاز فروش به اتمام رسید تا محسن شریفیان نوازنده و مدیر گروه با توجه به سیل مشتاقان موسیقی بوشهر و علاقه‌مندان به گروه ˈلیانˈ، درخواست تمدید اجرا را به جشنواره ارائه دهد که البته به رغم تمایل شریفیان، این اجرا به دلیل معذوریت هایی که جشنواره دارد تمدید نشد.

در این کنسرت، چند قطعه از موسیقی بوشهر به صورت خاص با حضور نوازنده های مهمان به روی صحنه خواهد رفت تا گروه لیان که همیشه در اجراهایش مخاطبان را غافل گیر می کند، این بار نیز اجرایی خاص را برای دوستداران این گروه داشته باشد.

گروه ˈلیانˈ از مشهورترین و باسابقه‌ترین گروه‌های موسیقی نواحی ایران است که چند ماه دیگر بیستمین سال فعالیت خود را تجربه خواهد کرد.

انتشار 12 آلبوم موسیقی و شش عنوان کتاب و همچنین بیش از پنجاه اجرای بین‌المللی که مهمترین آنها کسب مقام دوم در جشنواره موسیقی ˈومکسˈ است کارنامه‌ای درخشان و موفق را برای این گروه به ثبت رسانده است.

گروه موسیقی ˈلیانˈ در تاریخ بیست و پنجم بهمن – فردا ساعت 18:30 در تالار وحدت به روی صحنه خواهند.

بیست و هشتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر به دبیری حسن ریاحی از 25 بهمن تا 1اسفند برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×