«کریم‌لوژی» باز می‌گردد/ یک اجرای ویژه در روز تعطیل تئاتر

نمایش «کریم‌لوژی» به کارگردانی رضا بهرامی با وجود پایان اجراها در ۲۳ اردیبهشت ماه برای یک شب تمدید شد. به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «کریم‌لوژی» به کارگردانی رضا بهرامی که به تازگی دور سوم اجراهای خود را در پردیس تئاتر شهرزاد به پایان رسانده قرار است یک اجرای ویژه در روز ۳۱ اردیبهشت ماه در […]

نمایش «کریم‌لوژی» به کارگردانی رضا بهرامی با وجود پایان اجراها در ۲۳ اردیبهشت ماه برای یک شب تمدید شد.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «کریم‌لوژی» به کارگردانی رضا بهرامی که به تازگی دور سوم اجراهای خود را در پردیس تئاتر شهرزاد به پایان رسانده قرار است یک اجرای ویژه در روز ۳۱ اردیبهشت ماه در این تماشاخانه داشته باشد و فعلا پرونده اجراهای خود را در تهران ببندد.

این نمایش که از ۱۵ فروردین تا ۲۳ اردیبهشت روی صحنه بود شنبه ۳۱ اردیبهشت یک تک اجرا در ساعت ۱۸ خواهد داشت.

بهرامی در گفتگویی که با تئاتر آنلاین داشت درباره اجراهای آینده این اثر نمایشی گفته بود: با انجمن نمایش چند شهرستان صحبت کردیم تا بتوانیم «کریم‌لوژی» را در شهرهای مختلف ایران به صحنه ببریم. همچنین در حال مذاکره با ۲ کمپانی خارجی برای معرفی و اجرای نمایش در فستیوال‌های خارج از ایران هستیم. صحبت‌های اولیه انجام شده و منتظر هستیم تا هماهنگی و برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری تور خارج از کشور نمایش صورت گیرد.

نمایش «کریم لوژی» با نگاهی به زندگی «کریم شیره‌ای» به قلم مهران رنجبر نوشته شده است و با کارگردانی رضا بهرامی، بازی مجید رحمتی و تهیه کنندگی نوید محمدزاده در سه دوره متوالی در تالار سایه و قشقایی، تماشاخانه هامون و پردیس تئاتر شهرزاد اجرا شد.

تیزر تمدید نمایش را اینجا ببینید.