» آرشیو مطالب » «کافه پولشری» تمدید شد
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

«کافه پولشری» تمدید شد

بهمن 13, 1400 2

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی گروه، الهام پاوه‌نژاد نمایش «کافه پولشری» را بر اساس نمایشنامه‌ ای از آلن‌ وتز، با ترجمه اصغر نوری و کارگردانی و بازی خودش از ۲۲دی در کافه گالری باروک به صحنه برده است. این نمایش که در روزهای پایانی هفته چهارشنبه، پنجشنبه اجرا می شود به مدت یک هفته دیگر تمدید و در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۳ بهمن و ۱۴ بهمن میزبان علاقه‌مندان است.

«کافه پولشری» که پیش‌تر در مجموعه تئاتر شهر، پردیس تئاتر شهرزاد و خانه موزه انتظامی به صحنه رفته بود در سال ۱۳۹۸ به کشور استرالیا سفر کرد و با یک تور اجرایی در ۴ شهر این کشور روی صحنه رفت.

در «کافه پولشری» ماجرای زنی روایت می‌شود که به تنهایی مدیریت یک کافه را برعهده دارد و همزمان خاطرات و فراز و فرودهای زندگی‌اش را با تماشاگر به اشتراک می‌گذارد. الهام پاوه‌نژاد در این نمایش علاوه بر کارگردانی، به ایفای نقش نیز می‌پردازد. به گفته پاوه نژاد، ویژگی این نمایش که یک کار کافه‌ای است، به گونه‌ای است که در هر کافه، متناسب با شرایط آن مکان، میزانسن‌هایش عوض می‌شود. نمایشی تک‌بازیگر که کاملاً به اجرای پاوه‌نژاد وابسته است و او می‌تواند با مهارتی متکی بر پیشینه‌ طولانی تئاتری‌اش، به خوبی از پس نقش/ روایت برآید.

از عوامل این نمایش می توان به مجری طرح: نورالدین ‌حیدری ‌ماهر، برنامه ریز و دستیار کارگردان: رها ‌شیرازی، طراح لباس: گلناز ‌گلشن، طراح گریم: سارا ‌اسکندری، انتخاب موسیقی: علی بوستان، عکس و گرافیک: محمد ‌صادق ‌زرجویان، تبلیغات مجازی: امیر ‌قالیچی (تئاتربازها)، اجرای لباس: شیدا مختاری فرد (آناج‌مزون) اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×