» آرشیو مطالب » پوستر نمایش «وندینگ ماشین» رونمایی شد/ آغاز اجرا از ۲۰ اردیبهشت
3122720
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

پوستر نمایش «وندینگ ماشین» رونمایی شد/ آغاز اجرا از ۲۰ اردیبهشت

اردیبهشت 17, 1398 0

3122720
پوستر نمایش «وندینگ ماشین» که طراحی آن را آرش وکیل زاده انجام داده و قرار است از ۲۰ اردیبهشت ماه در عمارت روبرو به اجرا در آید، رونمایی شد.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «وندینگ ماشین» با طراحی، کارگردانی و بازی مهدی سفاری آماده اجرا شده و شامل سی نمایشنامه بزرگ جهان است که حمید پاک‌نیا و آیدا حق‌نژاد آنها را دراماتورژی کرده و به نمایشنامه‌هایی برای اجرای تک نفره تبدیل کرده‌اند.

در آستانه اجرای عمومی «وندینگ ماشین» پوستر نمایش که طراحی آن را آرش وکیل زاده انجام داده است، رونمایی شد.

آهنگسازان این اثر نمایشی پدرام بابایی و پویا نوروزی هستند. دستیاری کارگردان را نیز مژگان حسینی بر عهده دارد. طراحی و دوخت لباس را نسیم میرزاده، طراح پوستر را آرش وکیل زاده، عکاس علی سفاری و آرش وکیل زاده، روابط عمومی زهرا شایان فر و ساخت تیزر را محسن ظهرآبی بر عهده دارند.

این پروژه تئاتری به مدت سه ساعت در عمارت روبرو میزبان علاقه مندان خواهد بود و هر تماشاگر با انتخاب یکی از شاهکارهای ادبیات نمایشی می‌تواند اجرای آن را از دستگاه خودکار فروش درخواست کند.

«وندینگ ماشین» طی روزهای ماه مبارک رمضان از ساعت ۲۰.۳۰ میزبان عموم تماشاگران خواهد بود. این اثر نمایشی از ۲۰ اردیبهشت ماه اجرای عمومی خود را در عمارت روبرو آغاز می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×