» آرشیو مطالب » «پروانگی» به نوفل لوشاتو می‌آید
4137202
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

«پروانگی» به نوفل لوشاتو می‌آید

اردیبهشت 10, 1401 0

4137202

نمایش «پروانگی» به نویسندگی و کارگردانی بابک پرهام در تماشاخانه نوفل لوشاتو به صحنه می‌رود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی نمایش، «پروانگی» به نویسندگی و کارگردانی بابک پرهام از اواخر خرداد ۱۴۰۱ در تماشاخانه نوفل لوشاتو روی صحنه می‌رود.

در این نمایش محمد نوحیان، نازنین چهره‌نگار، علیرضا آل داوود، مبینا سرلک، الناز الماسی، آرین وکیلی، مهرزاد نیکنام، سعیده جمشیدی، فاطمه طاهری، محدثه رحمانپور و سایه بختیاری بازی می کنند و فاطمه محمدی به عنوان بازیگر حرکت در این نمایش حضور دارد.

«پروانگی» داستان خانواده‌ای است که دخترشان ناپدید شده است. آنها به سراغ نامزد سابق دختر می‌روند تا جویای حالش شوند و پسر داستان آشنایی تا ناپدید شدن دختر را روایت می‌کند.

بابک پرهام که سال گذشته نمایش «تملیخا» به نویسندگی محمدرضا آزادفر را در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر روی صحنه برده بود، این بار در دومین تجربه کارگردانی خود نمایشنامه ای به قلم خودش را به صحنه می‌برد.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از مشاور کارگردان: امیر شفیعی، طراح لباس: فیروزه قاسم‌پور، آهنگساز: مانی مویدی، طراح نور: علیرضا شاه حسینی، طراح حرکت: سمن قناد، دستیاران کارگردان: علیرضا شاه حسینی، رضا مهراد، روابط عمومی: فرشید حاجیان.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×