» آرشیو مطالب » واریز کمک هزینه بیکاری ایام کرونا همزمان با میلاد پیامبر (ص)
3592368
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

واریز کمک هزینه بیکاری ایام کرونا همزمان با میلاد پیامبر (ص)

آبان 11, 1399 0

3592368
مدیرعامل صندوق اعتباری با بیان آغاز صدور «هنر کارت» از واریز کمک هزینه بیکاری ناشی از شیوع بیماری کرونا از طریق «هنر کارت» خبر داد.

به گزارش تئاتر آنلاین، سیدحسن سیدزاده، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر خبر گفت: از زمان آغاز ثبت نام «هنر کارت» تاکنون بیش از ۶۰ هزار نفر از اعضای صندوق در سامانه هنرکارت ثبت نام کرده اند و برای بیش از ۳۲ هزار نفر از ثبت نام کنندگان از سوی بانک عامل افتتاح حساب شده است که طی این هفته به مناسبت میلاد رسول اکرم (ص) کمک هزینه ایام بیکاری کرونا به حساب آنها واریز خواهد شد.

وی تصریح کرد: «هنرکارت» کارت هویتی اعضای صندوق اعتباری هنر محسوب می شود و از این پس خدمات صندوق در قالب این کارت که عضو شبکه بانکی کشور است به هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران عضو ارائه می شود.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با اشاره به مشکلات جامعه فرهنگ و هنر کشور پس از شیوع کرونا گفت: با توجه به محدودیت فعالیت های مراکز فرهنگی و هنری با پیگیری های انجام شده در دولت پرداخت کمک هزینه ایام بیکاری ناشی از شیوع ویروس کرونا به اعضای صندوق در قالب «هنر کارت» محقق شد. بر این اساس طی این هفته کمک هزینه معیشتی به حساب متصل به «هنر کارت» اهالی فرهنگ و هنر واریزخ واهد شد.

سیدزاده در خصوص دریافت «هنر کارت» افزود: با همراهی بانک عامل «هنر کارت» برای اعضا صادر و طی چند مرحله توزیع خواهد شد. متعاقباً اطلاعات تکمیلی در خصوص جزییات دریافت این کارت از طریق ارسال پیامک اطلاع رسانی می شود.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در پایان گفت: رایزنی با مجموعه ای از فروشگاه ها و مراکز فرهنگی و رفاهی برای ارائه خدمات به دارندگان «هنر کارت» در جریان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×