» آرشیو مطالب » هیأت مدیره جدید انجمن منتقدان خانه تئاتر مشخص شد
2411817
آرشیو مطالب - تئاتر ایران

هیأت مدیره جدید انجمن منتقدان خانه تئاتر مشخص شد

اسفند 28, 1395 0

مجمع عمومی و انتخابات انجمن منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران خانه تئاتر عصر چهارشنبه ۲۵ اسفندماه در تالار اجتماعات خانه تئاتر با حضور اعضای وابسته و پیوسته این انجمن برگزار شد.

به گزارش تئاتر آنلاین، مجمع عمومی انجمن منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران خانه تئاتر برگزار شد که در این مجمع پس از ارائه گزارش هیأت مدیره پیشین به اعضا و برپایی مراسم یادبود عضو فقید این انجمن، محمدرضا رستمی که در نیمه سال ۹۵ به دیار باقی شتافت، انتخابات هیأت مدیره و بازرس جدید انجمن در حضور مهدی قلعه بازرس خانه تئاتر برگزار شد.

از میان نامزدها، به ترتیب محمدرسول صادقی با ۳۳ رای، ساسان پیروز با ۲۴ رای، جواد اعرابی و امین عظیمی با ۱۹ رای، عباس غفاری با ۱۸ رای به عنوان اعضای اصلی هیأت مدیره و اعظم کیان‌افراز با ۱۶ رای و سید محسن حسن‌زاده با ۱۴ رای به عنوان اعضای علی‌البدل هیأت مدیره به مدت ۲ سال انتخاب شدند. همچنین سامی صالحی‌ثابت با ۲۵ رای به عنوان بازرس اصلی و حمیدرضا قنبری با ۶ رای به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.

انجمن منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران خانه تئاتر در سال ۹۵، دارای ۵۶ عضو وابسته و پیوسته بود که از این میان ۳۴ تن به صورت حضوری و یا وکالتی در مجمع عمومی پایان سال این انجمن شرکت کردند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×