» آرشیو مطالب » همایون ارشاد نمایش «غرب حقیقی» را افتتاح می کند
3556750
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

همایون ارشاد نمایش «غرب حقیقی» را افتتاح می کند

شهریور 27, 1399 0

3556750
همایون ارشادی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون نمایش «غرب حقیقی» به کارگردانی امید سعیدپور را در تئاتر مستقل افتتاح می کند.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش غرب حقیقی به کارگردانی امید سعیدپور و با نقش آفرینی محمد چرختاب، امید سعیدپور و بیتا ازادی روز یک شنبه ۳۰ شهریور ساعت ۱۸:۳۰ با حضور همایون ارشادی و تعدادی از هنرمندان سینما و تئاتر در سالن تئاتر مستقل روی صحنه می رود.

گروه نمایش غرب حقیقی در این اجرا میزبان تعدادی از کادر درمان بیمارستان امام خمینی تهران نیز خواهد بود که به نمایندگی از همکارانشان در این اجرا حضور دارند.

این نمایش با تهیه کنندگی پرویز پرستویی، مدیر اجرایی سنا پورسعیدی، مدیر پروژه میلاد مولوی، مدیر تولید علی سلیمانی، مدیر صحنه مجتبی درویش زاده ودستیار کارگردان مهدی کریم زاده آماده شده است.

طراحی صحنه این نمایش را هاله ذرخورد، طراحی نور را امیر پورحکمت، طراحی گریم را سامان مه آبادی، طراحی لباس را سینا ایرانپور بر عهده دارند و در این گروه، دستیار نور فرهاد عبدی و دستیار گریم هانیه شعبانی همکاری می کنند.

آهنگسازی نمایش غرب حقیقی را فرهاد حق سالمی انجام داده است و گروه نوازندگان عطا قویدل (ساکسیفون)، امیر حسین هاتفی(پیانو)، فرهاد سلطانی(گیتار الکتریک)، فرهاد حق سالمی(چلو) موسیقی این نمایش را اجرا کرده اند.

طراح پوستر و بروشور را شاهین علوی، ساخت تیزر را بهرام شادانفر، روابط عمومی زهرا شایان فر و عکاس این پروژه ساینا قادری هستند.

خرید اینترنتی بلیت های این نمایش در سایت تیوال آغاز شده و علاقه مندان می توانند با مراجعه به این سامامه از تخفیف سه روز نخست و تخفیف دانشجویی و خرید گروهی بهره مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×