» آرشیو مطالب » هادی مرزبان و افشین هاشمی از پردیس تئاتر شهرزاد خداحافظی می کنند
1525585795 2123821
آرشیو مطالب - تئاتر ایران

هادی مرزبان و افشین هاشمی از پردیس تئاتر شهرزاد خداحافظی می کنند

اردیبهشت 16, 1397 0

به گزارش (تئاتر آنلاین) مهر، اجراهای نمایش «شیرهای خان بابا سلطنه» به کارگردانی افشین هاشمی که برای بار سوم در پردیس تئاتر شهرزاد رو صحنه رفت، در تاریخ ۱۹ اردیبهشت سال جاری برای همیشه به پایان می رسد و دیگر تمدید نخواهد شد. این نمایش برای سومین بار بیش از ۱۵۰ اجرا در این مجموعه داشته است و میزبان بیش از ۴۰ هزار مخاطب در پردیس تئاتر شهرزاد بوده است.

گلاب آدینه، محمدرضا مالکی، شهرام مسعودی، علیرضا ناصحی، سروش طاهری، مهرداد باقری، افشین هاشمی، فاطمه حیدری‌فر، مسیح کاظمی، ریحانه سلامت، الناز سلیمانی، احسان بیات‌فر، مانیا علیجانی و مونا فرجاد بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

همچنین از سوی دیگر، نمایش «بنگاه تئاترال» به کارگردانی هادی مرزبان که بیش از ۶۰ اجرا در اسفند ۹۶ و فروردین ۹۷ در پردیس تئاتر شهرزاد داشته است در تاریخ ۲۴ اردیبهشت به اجراهای خود خاتمه خواهد داد. تازه ترین اثر هادی مرزبان تاکنون میزبان ۱۸۰۰۰ مخاطب در مجموع اجراهای این نمایش در پردیس تئاتر شهرزاد بوده است.

نمایش «ماجرای مترانپاژ» به کارگردانی محمد حسن معجونی از تاریخ ۱۲ اردیبهشت در سالن شماره ۱ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه رفته است و تا ۲۷ اردیبهشت به مدت محدود هر روز ساعت ۱۸ اجرا خواهد شد.

همچنین نمایش «مایم و پاگانینی» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا ناصحی که پیش تر در جشنواره «مایم سئول» و جشنواره «مایم محیطی پاریس» روی صحنه رفته و موفق به کسب جایزه برتر بازیگری جشنواره قره داغ شده است از تاریخ یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه در سالن شماره ۳ پردیس تئاتر شهرزاد ساعت ۲۰:۳۰ اجرا خواهد شد.

کد خبر 4288706
2123821 آروین موذن زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×