» آرشیو مطالب » نمایش «زندگی برای زندگی» ۳ روز اجرا نخواهد داشت
2196605
آرشیو مطالب - تئاتر ایران

نمایش «زندگی برای زندگی» ۳ روز اجرا نخواهد داشت

شهریور 14, 1395 0

نمایش «زندگی برای زندگی» به خاطر حضور مشترک بازیگران در دو گروه تئاتر «نزدیک» و گروه حرکت «خلسه» و شرکت بازیگران در جشنواره تئاتر لاهیجان ۳ روز اجرا نخواهد داشت.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «زندگی برای زندگی» به نویسندگی و کارگردانی رضا بهرامی که اجراهای خود را از هفتم شهریور در مجموعه تئاتر محراب آغاز کرده بود به دلیل حضور مشترک بازیگران نمایش در دو گروه تئاتر «نزدیک» و گروه حرکت «خلسه» و شرکت در جشنواره تئاتر لاهیجان از امروز یکشنبه ۱۴ شهریورماه تا سه‌شنبه ۱۶ شهریورماه اجرا ندارد.

نمایش «زندگی برای زندگی» در فضای باز مجموعه تئاتر محراب به شکلی نو و متفاوت اجرا می‌شود و چهار عنصر اصلی نور، رنگ، موسیقی و حرکت کارکرد ویژه دارند. داستان «زندگی برای زندگی» در شکلی نمادین، روایت‌گر مبارزه میان پلیدی و پاکی و فرشتگان و شیاطین است.

در این نمایش حامد عرب، علی‌اکبر محمدیارلو، سارینا شاد، محمدامین پازوکی، سینا توکلی، سراج نعمتی، محمدامین معینی‌راد، امیرحسین علی‌پور، مجید دریایی، علیرضا ملکوتی‌خواه، الهام احمدی، ساره‌السادات عباسی، خاطره ملکی، آرزو صراف‌رضایی، سارا خادمی، فاطمه‌السادات حسینی، پریسا جباری، مسیحا اصلانی، زهرا احمدی، الهام محمودی، محمد امین عسگری و پریسا اورنگ بازی دارند.

نمایش «زندگی برای زندگی» تا پایان شهریورماه، هر شب غیر از شنبه‌ها ساعت ۲۰:۱۵ در مجموعه تئاتر محراب میزبان مخاطبان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×