» آرشیو مطالب » نمایش «جانور» در کارگاه نمایش تئاتر شهر به صحنه می‌رود
4239144
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

نمایش «جانور» در کارگاه نمایش تئاتر شهر به صحنه می‌رود

مرداد 15, 1401 0

4239144

نمایش «جانور» به کارگردانی کیانوش ایازی از روز جمعه بیست و یکم مرداد در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر اجرای خود را آغاز می کند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، «جانور» عنوان یکی از تازه ترین آثار نمایشی تئاتر شهر است که از روز جمعه بیست و یکم مرداد به نویسندگی توحید معصومی، کارگردانی کیانوش ایازی و تهیه کنندگی امیرحسین شفیعی در کارگاه نمایش مجموعه به صحنه می‌رود.

شکوفه حیدریان، فهیمه معین، بهار زندی و سعید نبوی بازیگران نمایش «جانور» هستند. این در حالی است که علی دل‌پیشه مشاور کارگردان، شهاب شریفی طراح صحنه، طناز حقیقی طراح لباس، مصطفی جلمبادانی و صمد خانی طراح نور، متین خیبلی طراح گرافیک، ساهره سادات خاموشی مجری طرح، محمدرضا صفری مدیرتولید، علیرضا فتاحی دستیار تولید، نازنین حاجی کمالی و پروانه خسروی دستیاران کارگردان، اردلان عماد و متین اسدی جعفری گروه کارگردانی، مجتبی رحامیان عکس و موشن گرافی، محسن کریم‌نیا ساخت تیزر و تبلیغات، سجاد کاظمی دستیار یک صحنه، دانیال رضایت، علی زوار و حسام حیدری دستیاران صحنه، اردلان عماد کمک بازیگر و ناصر ارباب امور رسانه‌ای دیگر عوامل اجرایی نمایش را تشکیل می دهند.

در خلاصه داستان این اثر نمایشی آمده است: «در یک مجتمع مسکونی اتفاقی رخ داده ؛ مردی که ادعا می‌کند از اداره آگاهی آمده است به ساکنان آپارتمانی در همان مجتمع مظنون می شود. آنها ادعای مامور آگاهی را رد می‌کنند تا اینکه … .»

نمایش «جانور» به کارگردانی کیانوش ایازی از روز جمعه بیست و یکم مرداد ساعت ۲۰ به مدت زمان ۵۵ دقیقه و قیمت بلیت ۵۰ هزار تومان در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر میزبان مخاطبان تئاتر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×