» آرشیو مطالب » نامزدهای جوایز تونی هفته آینده معرفی می‌شوند
3576687
آرشیو مطالب - سینما و تئاتر بین الملل

نامزدهای جوایز تونی هفته آینده معرفی می‌شوند

مهر 20, 1399 0

3576687
جوایز تونی اعلام کرد نامزدهای ۲۰۲۰ خود را هفته آینده معرفی می‌کند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ورایتی، در حالی که سوال‌های زیادی درباره جوایز تونی ۲۰۲۰ وجود دارد حداقل پاسخ یک پرسش داده شده است: اینکه نامزدهای فصل ۲۰-۲۰۱۹ برادوی ۱۵ اکتبر معرفی می‌شوند.

این نامزدها در یک برنامه آنلاین که میزبانی‌اش را بازیگر جیمز مونرو ایگلهارت برعهده دارد معرفی خواهند شد. ایگلهارت جایزه تونی را برای بازی در نمایش «علاءالدین» کسب کرده است.

کمیته انتخاب نامزدهای تونی، نامزدهای امسال را در نشستی که ۱۳ اکتبر برگزار می‌شود انتخاب می‌کند. هنوز تاریخی برای برگزاری مراسم معرفی برندگان و اهدای جوایز اعلام نشده است اما منابع داخلی می‌گویند این مراسم نیز در نیمه اول دسامبر برگزار می‌شود.

در عین حال هنوز این سوال وجود دارد که مراسم چگونه برگزار می‌شود. هنوز نه مسئولان تونی و نه سی‌بی‌اس که برنامه را پخش می‌کند، توضیحی در این باره نداده‌اند.

تاریخ اعلام اسامی نامزدها حداقل بارقه‌ای برای تئاتری‌های آمریکاست که از زمان پاندمی و تعطیلی همه‌گیر کرونا، در ماه مارس (اسفند) در بلاتکلیفی به سر می‌برند و حتی مطمئن نبودند که آیا جوایزی اهدا خواهد شد یا خیر.

با توجه به فصل کوتاه نمایش، فهرست نامزدها احتمالاً بسیار کوتاه‌تر از همیشه خواهد بود و شاید در شماری از بخش‌ها جایزه‌ای اهدا نشود.

در هر حال گفته شده هر یک از تولیدات فصل برادوی که پیش از ۹ فوریه روی صحنه رفته باشند، در این رقابت شرکت داده می‌شوند. پس از اعلام اسامی نامزدها، رای دهندگان واجد شرایط برندگان را از آن میان انتخاب می‌کنند. شمار این اعضا حدود ۸۵۰ نفر است.

این در حالی است که بازگشایی سالن‌های تئاتر برادوی بعد از چند بار تعویق تا ماه می ۲۰۲۱ عقب افتاد. نزدیک به ۱۰۰ هزار نفر در برادوی کار می‌کنند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×