» آرشیو مطالب » «موش تا موش» را پیشکسوتان تئاتر و سینما افتتاح کردند
2005559
آرشیو مطالب - تئاتر ایران

«موش تا موش» را پیشکسوتان تئاتر و سینما افتتاح کردند

فروردین 8, 1396 0

مراسم افتتاحیه نمایش «موش تا موش» به کارگردانی رامین کهن با حضور پیشکسوتان تئاتر و سینما در روز ملی هنرهای نمایشی برگزار شد.

به گزارش تئاتر آنلاین، در این مراسم هنرمندانی چون رضا بابک، آزاده پورمختار، هرمز هدایت، هما جدیکار، زهرا صبری، امیرحسین صدیق، عباس جهانگیریان، محمد اعلمی، مجتبی کاظمی، نسرین ارمگان و مدیرمرکز هنرهای نمایشی محمدمهدی شفیعی و مدیر تالار هنر پریسا مقتدی و شماری از هنرمندان تئاتر کودک و عروسکی با حضور پرشور کودکان و خانواده‌ها استقبال از اولین روز ملی تاتر ایران را باشکوه‌تر کردند.

با توجه به اینکه نمایش عروسکی «موش تا موش» اولین بار در شانزدهمین جشنواره عروسکی تهران مبارک به روی صحنه رفته است مرضیه برومند با شعار «آسمان عروسک‌ها آبی است» این مراسم را آغاز کرد و سپس با همراهی هنرمندان حاضر کیکی که به شکل پوستر نمایش موش تا موش مزین بود را بریدند.

نمایش «موش تا موش» عنوان نمایشی عروسکی و موزیکال برای کودک و نوجوانان است که به نویسندگی و کارگردانی رامین کهن از ۷ فروردین‌ماه در تالار هنر روی صحنه می رود.

این نمایش روایت‌گر داستان کوچه پس‌کوچه‌های شهری است که هر شب آواز غمگین و سوزناک‌ آقا موشه که عاشق و دلداده خاله موشه است در آن شنیده می‌شود. خاله موشه بی‌خبر از این‌که این آواز غمناک در هجر او خوانده می‌شود، هرشب ستاره‌ها را می‌شمرد و به زیبایی ماه خیره می‌شود.

در این نمایش موزیکال کودک و نوجوان که به شیوه عروسکی و به مدت ۵۵ دقیقه اجرا می‌شود، مرضیه برومند و هنگامه مفید به عنوان صداپیشه همکاری دارند. الکا هدایت، امیررضا میرآقا، محمدرضا مالکی و رامین کهن دیگر صداپیشگان این نمایش هستند و سعید ابک، پرستو آریاکیا، الهام ایروانی، علی باروتی، فاطمه پورهاشمی، هانی حسینی، حمیدرضا گودرزی، متین گودرزی و مرضیه نادری عروسک‌گردانان نمایش «موش تا موش» هستند.

سایر عوامل این نمایش عبارت‌اند از: گروه کارگردانی: هانی حسینی و معصومه آرواز، طراحی و ساخت عروسک: مهدی قومورلو، محمد صاحبی، مهنوش نراقی و منیر مولوی‌زاده، طراح صحنه: رامین کهن، طراح نور: علی اشرف سمایی، مدیر صحنه: حمیدرضا گودرزی، طراح پوستر و بروشور: پرناز کریمی، عکاس: محمد عبدی و مدیر روابط عمومی و تبلیغات: روشنک کریمی.

نمایش «موش تا موش» فروردین ماه و اردیبهشت ۹۶ماه هر روز به جز شنبه‌ها ساعت ۲۰ در تالار هنر روی صحنه می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×