» آرشیو مطالب » مهلت فراخوان پردیس تئاتر تهران تمدید شد
2370436
آرشیو مطالب - تئاتر ایران

مهلت فراخوان پردیس تئاتر تهران تمدید شد

بهمن 27, 1395 0

مهلت ارائه آثار هنرمندان برای اجرای عمومی نمایش ها در پردیس تئاتر تهران به دلیل استقبال مخاطبان تا ۱۵ اسفند ماه سال جاری تمدید شد.

به گزارش تئاتر آنلاین، پردیس تئاتر تهران به دلیل تکرار تقاضا، فراخوان اجرای عمومی آثار نمایشی و یا فعالیت تخصصی و عملی در سال ۹۶ را تا نیمه اسفند امسال تمدید کرد.

علاقمندان می توانند پس از مطالعه فراخوان با حضور در این مجموعه واقع در اتوبان امام علی(شمال به جنوب)، خروجی شهید محلاتی (به سمت شرق)، خیابان شهید شاه‌آبادی جنوبی، بعد از میدان مالک اشتر، خیابان شهید بقایی، پردیس تئاتر تهران نسبت به تکمیل فرم تقاضا و ارائۀ یک نسخه از نمایشنامه و یا لوح فشرده(cd) فیلمِ اثر اقدام کنند.

هم اکنون نمایش های «روزگار یک سگ» به کارگردانی مهدی قلعه ساعت ۱۷:۳۰ در تالار محمود استاد محمد، «تاج عروس، خاله و خروس» به کارگردانی احمد سلیمانی ساعت ۱۷:۳۰ در تالار داود رشیدی، «هدیه مرموز» به کارگردانی یاسر خاسب ساعت ۱۸:۳۰ در تالار علی نصیریان، «ریحانه» به کارگردانی سیروس همتی ساعت در تالار محمد علی کشاورز و «من» به کارگردانی فرهاد تجویدی ساعت ۱۹:۳۰ در تالار اصلی پردیس تئاتر تهران روی صحنه است.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×