» آرشیو مطالب » معرفی مدیر مسابقه و نمایشگاه عکس جشنواره تهران-مبارک
2599395
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

معرفی مدیر مسابقه و نمایشگاه عکس جشنواره تهران-مبارک

مهر 12, 1399 0

2599395
امیر عابدی مدیر مسابقه و نمایشگاه عکس هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران- مبارک شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، امیر عابدی به عنوان مدیر مسابقه و نمایشگاه عکس هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران-مبارک معرفی شد.

او که در کارنامه کاری‌اش بیش از سه دهه عکاسی تئاتر دیده می‌شود عضویت در هیات‌ مدیره انجمن عکاسان سینمای ایران از سال ١٣٧٢ تا امروز، ریاست انجمن عکاسان سینمای ایران (سه دوره دو ساله)، عضویت در هیات‌ موسس اولیه انجمن عکاسان ایران، عضویت در انجمن عکاسان تئاتر، عضویت در انجمن عکاسان مطبوعات و … را نیز در کارنامه دارد.

دبیری و داوری بخش مسابقه مواد تبلیغی بیست‌ و پنجمین جشنواره فیلم فجر، داوری بخش مسابقه مواد تبلیغی بیست‌ و ششمین جشنواره فیلم فجر، دبیر اجرایی بخش مسابقه مواد تبلیغی سی‌ و دومین جشنواره فیلم فجر، عضویت در شورای سیاست‌گذاری جشنواره فیلم سبز، دبیری بخش مسابقه تبلیغات سینمای ایران در سی‌ و چهارمین جشنواره فیلم فجر، دبیری بیست‌ و چهارمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان در سال ١٣٩۶، داوری در جشنواره تجسمی «نفس» در سال ۱۳۹۵، داور بخش عکس جشنواره دانشجویی «نهال» در سال ١٣٩٨، داوری پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران در سال ١٣٩٨ و … بخش دیگری از کارنامه کاری اوست.

عابدی همچنین سابقه تهیه‌کنندگی و کارگردانی و عکاسی در فیلم‌های سینمایی، کوتاه و مستند را نیز در کارنامه دارد.

پیگیری و راه‌اندازی مجدد بخش مواد تبلیغاتی جشنواره فیلم فجر پس از ٩ سال تعطیلی، مشاور گروه سینمایی هنر و تجربه از بدو تاسیس، مشاوره و مدیریت تبلیغات موسسات و جشنواره‌ها و فیلم‌های سینمایی متعدد و … بخش دیگری از فعالیت‌های اوست.

فراخوان بخش مسابقه و نمایشگاه عکس هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران-مبارک طی روزهای آینده منتشر خواهد شد.

در راستای رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و صیانت از سلامت گروه‌های نمایشی و مخاطبان، بیشتر بخش‌های هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران-مبارک در اسفند، با بهره‌گیری از ظرفیت‌های فضای مجازی برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×