» آرشیو مطالب » «محفل آب و آینه» در ماه مبارک رمضان و لیالی قدر برگزار می‌شود
3132866
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

«محفل آب و آینه» در ماه مبارک رمضان و لیالی قدر برگزار می‌شود

اردیبهشت 29, 1398 0

3132866
مؤسسه فرهنگی هنری مهرسان با همکاری کانون تخصصی تئاتر خیابانی اداره کل هنرهای نمایشی به مناسبت ایام ماه رمضان و لیالی قدر از ٢٩ اردیبهشت تا ٧ خرداد برنامه «محفل آب و آینه» را برگزار می‌کند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، مؤسسه فرهنگی هنری مهرسان با همکاری کانون تخصصی تئاتر خیابانی اداره کل هنرهای نمایشی اقدام به برگزاری برنامه‌ای به مناسبت ایام مبارک ماه رمضان و لیالی قدر کرده است.

این برنامه که تحت عنوان «محفل آب و آینه» برگزار می‌شود شامل نمایش‌هایی خیابانی برگرفته از داستان‌های قرآنی، ترنا بازی و آئین‌های نمایشی، نقالی، پرده‌خوانی، علی‌نامه خوانی و اجرای تعزیه در ایام شب‌های قدر است.

از جمله هنرمندان حاضر در «محفل آب و آینه» می‌توان به پژمان کاشفی (گرداننده مجلس ترنا)، مرشد محسن میرزاعلی (نقال)، مرشد خرمی (ضرب زورخانه)، احمد عزیزی (سرپرست گروه تعزیه) و ابوالفضل ورمزیار (علی‌نامه خوان) اشاره کرد.

محل برگزاری این برنامه که از ٢٩ اردیبهشت تا ٧ خرداد هر شب از ساعت ٢١ تا ۲۴ پذیرای علاقه‌مندان است در میدان انقلاب، خیابان کارگر شمالی، نبش خیابان مستعلی، مجتمع هنری مهرسان قرار دارد.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×