» آرشیو مطالب » «مانستر» در پردیس تئاتر شهرزاد
3325272
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

«مانستر» در پردیس تئاتر شهرزاد

آذر 30, 1398 0

3325272
نمایش «مانستر» به طراحی و کارگردانی کوروش شاهونه و تهیه کنندکی سجاد افشاریان از هشتم دی‌ در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «مانستر» به نویسندگی کوروش شاهونه و حمیدرضا اسدزاده و طراحی و کارگردانیِ کوروش شاهونه از هشتم دی‌ماه در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود. تهیه‌کنندگی این اثر را سجاد افشاریان برعهده دارد.

«مانستر» بر پایه پژوهشی پیرامون بیماریِ اسکیزوفرنی طراحی شده که در آن، ابراهیم ناییج، علی حسین‌زاده و ریحانه رضی به ایفای نقش می‌پردازند.

روند روایت این نمایش، با صدای سجاد افشاریان پیش می‌رود و دیگر عوامل این اجرا عبارتند از مدیر تولید: آرمان خوزستانی، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: داوود ونداده، طراح پوستر و بروشور: مهدی دوایی، طراح گریم: تینا بخشی، طراح صحنه: کوروش شاهونه، طراح لباس: ریحانه رضی، طراح نور: مسعود رنجبر، موشن‌گرافی و ساخت تیزر: رامین برجی، طراحی صدا و آهنگسازی: بهراد ضحاکی و شایان محسنی، مدیران صحنه: امیررضا رحمانی و جواد حیدری، عکاسان: اشکان مستی و علی مارل و روابط عمومی: ندا کاوندی و مهران عشریه.

فروش اینترنتی نمایش «مانستر» در سایت تیوال صورت می‌پذیرد. این نمایش، از هشتم دی‌ماه تا یازدهم بهمن‌ماه هرشب جز شنبه‌ها از ساعت ۱۸ به مدت هفتاد دقیقه در پردیس تئاتر شهرزاد به نشانی خیابان نوفل‌لوشاتو، تقاطع خیابان رازی روی صحنه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×