» آرشیو مطالب » فیلم/ سوسمارها هم دوز بازی می‌کنند
2205032
آرشیو مطالب - برگزیده - چندرسانه ای - فیلم

فیلم/ سوسمارها هم دوز بازی می‌کنند

شهریور 21, 1395 2

نمایش «سوسمارها هم دوز بازی می کنند» به کارگردانی علی اکبر آخوندی و براساس نمایشنامه‌ای از یاسین حجازی در تماشاخانه سرو انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس اجرا خواهد شد.

به گزارش تئاتر آنلاین، جواد تمدنی مدیر روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس با اعلام اجرای نمایش«سوسمارها هم دوز بازی می کنند» گفت: این نمایش براساس متنی که از یاسین حجازی نویسنده نام آشنای حوزه ادبیات آیینی نگاشته شده به کارگردانی علی اکبر آخوندی و توسط گروه فرهنگی هنری سلمان از روز پنجشنبه ۲۵ شهریور ماه تا روز دوشنبه ۵ مهرماه ساعت ۱۹:۳۰ پذیرای عموم علاقمندان خواهد بود.

وی درباره ویژگی این نمایش گفت: این نمایش براساس متون روایی و تاریخی کهن و به شیوه ای مدرن و امروزی تهیه و تولید شده و گویای وقایعی از دوران تاریخ صدر اسلام است.

مهران شجاع، مرتضی اسلامی، هادی اسلامی، حمید صابری، صابر شکری، امیرمحمد احمدی، حسین حبیبی و محمد حسین سفارصفت بازیگران این نمایش هستند.

وحید لاری طراحی صحنه و لباس، علی نیک سرشت مدیریت تولید و محمد احسان عبداللهی تهیه کنندگی این نمایش را عهده دارخواهند بود.

تماشاخانه سرو واقع در میدان فردوسی خیابان شهید سپهبد قرنی، ابتدای خیابان شهید فلاح پور جنب فروشگاه موسسه روایت فتح پلاک ۱ واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×