» آرشیو مطالب » فیلم دوم «درون بیرون» ساخته می‌شود/ادامه انیمیشن تحسین شده پیکسار
4276028
آرشیو مطالب - سینما و تئاتر بین الملل

فیلم دوم «درون بیرون» ساخته می‌شود/ادامه انیمیشن تحسین شده پیکسار

شهریور 19, 1401 0

4276028

دنباله‌ای بر یکی از تحسین‌شده‌ترین انیمیشن‌های پیکسار در دست ساخت است و تابستان ۲۰۲۴ دیده می‌شود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ورایتی، دنباله‌ای بر «درون بیرون» به کارگردانی کلسی مان در دست ساخت است.

دیروز جمعه در نمایشگاه «دیزنی‌۲۳» این خبر اعلام شد و علاوه بر آن افزوده شد امی پولر در نقش شادی بار دیگر صداپیشگی خواهد کرد.

مگ لوفاو نویسنده فیلم اصلی با پیت داکتر و جاش کولی نیز فیلمنامه را می‌نویسند.

این انیمیشن که در مراحل اولیه تولید است و اعلام شده تابستان ۲۰۲۴ راهی سینماها می‌شود در ادامه داستان قبلی احساسات جدیدی را تعریف می‌کند و رایلی را در دوران نوجوانی به تصویر می‌کشد.

در فیلم اصلی که سال ۲۰۱۵ اکران شد دنیایی تصویر شده بود که در آن مردم ۵ احساس اصلی دارند که شامل شادی، غم، ترس، خشم و نفرت است که افکار و رفتار آنها را در زندگی پیش می‌برند. شخصیت اصلی هم رایلی است که دانش‌آموزی است که تلاش دارد تا با نقل‌مکان خانواده از مینه‌سوتا به سانفرانسیسکو کنار بیاید. احساس شادی او از کنترل خارج شده و با نقطه مقابل یعنی غم و اندوه متحد شده است. این فیلم با درک این دو احساس به پایان رسید و رایلی شروع کرد به شناخت و همکاری بیشتر با احساسات دیگر خود.

پیت داکتر سازنده «بالا» و «روح» فیلم اصلی را کارگردانی کرده بود و فیلم در نهایت موفق به دریافت جایزه اسکار بهترین انیمیشن و نامزدی برای فیلمنامه غیرافتباسی در مراسم اسکار ۲۰۱۶ شد و گلدن گلوب را هم برد. این فیلم از نظر فروش هم جایگاه خوبی کسب کرد و بیش از ۸۰۰ میلیون دلار در گیشه‌های جهان فروخت.

خبر ساخته شدن انیمیشن اصلی نیز سال ۲۰۱۱ در جشنوازه «دیزنی ۲۳» اعلام شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×