» آرشیو مطالب » شوخی‌های کرونایی امیر کربلایی‌زاده/ بهترین کار؛ هیچ کاری نکنیم!
3409766
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

شوخی‌های کرونایی امیر کربلایی‌زاده/ بهترین کار؛ هیچ کاری نکنیم!

فروردین 5, 1399 0

3409766
امیر کربلایی‌زاده بازیگر و استندآپ کمدین پیشنهادات متفاوتی برای تعطیلات نوروزی و روزهای خانه‌نشینی اجباری در بحران کرونا ارائه کرده است.

دریافت 14 MB

به گزارش تئاتر آنلاین، امسال تعطیلات نوروزی به دلیل شیوع ویروس کرونا با تعطیلات سال‌های دیگر فرق دارد چون برای جلوگیری از انتقال ویروس و قطع چرخه انتقال بیماری دیگر خبری از دید و بازدید و دورهمی‌های معمول نوروزی و همچنین رفتن به پیک نیک و مسافرت و گشت و گذار نیست پس این روزها در قرنطینه اجباری مردم اوقات فراغت خود را در منزل می‌گذرانند و باید برای اینکه حوصله‌شان سر نروند و هوس بیرون رفتن از خانه نکنند هر طور شده خودشان را سرگرم کنند.

همزمان با تجربه خانه‌نشینی اجباری در نوروز ۹۹ تئاتر آنلاین در فراخوانی از هنرمندان تئاتر خواست در ویدئوهایی کوتاه برای این روزها پیشنهادات فرهنگی مطرح کنند؛ پیشنهاداتی اعم از دیدن فیلم، فیلم-تئاتر، خواندن کتاب‌ها و نمایشنامه‌های مختلف و کارها و برنامه‌هایی که باعث می‌شود این روزها به بطالت نگذرد و مردم از خانه ماندن لذت ببرند.

در همین راستا امیر کربلایی زاده بازیگر تئاتر و تلویزیون و استندآپ کمدین که در همین روزهای کرونایی پدر هم شده است در ویدئویی به شکلی طنازانه پیشنهادات بامزه‌ای برای این ایام و سرگرم شدن داده است و در پایان با همان لحن شوخ به مردم پیشنهاد داده که از خواندن کتاب و دیدن فیلم غافل نشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×