شل سیلوراستاین با «لافکادیو» به ایران سفر کرد

به گزارش تئاتر آنلاین و به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی بنیاد آفرینش های نیاوران، نمایش «لافکادیو» که نوشته شل سیلور استاین و برگردان احمد تیموری است، حکایت شیری است که از دنیای حیوانات دل می‌کند و به اجتماع انسان‌ها می‌آید، مثل انسان‌ها لباس می‌پوشد و غذا می‌خورد اما پس از مدتی […]

به گزارش تئاتر آنلاین و به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی بنیاد آفرینش های نیاوران، نمایش «لافکادیو» که نوشته شل سیلور استاین و برگردان احمد تیموری است، حکایت شیری است که از دنیای حیوانات دل می‌کند و به اجتماع انسان‌ها می‌آید، مثل انسان‌ها لباس می‌پوشد و غذا می‌خورد اما پس از مدتی در برزخ بین انسان یا شیر بودن گرفتار می‌شود.

این داستان با موضوع از خودبیگانگی و کشف هویت واقعی و درونمایه روانشناسی- اجتماعی با بیان خودمانی و طنز سیلور استاین، روایت شده است.

در این نمایش سپیده زینلی، عطا مقیمی و پویا یزدانجو به ایفای نقش می پردازند و سپیده زینلی طراح صحنه و لباس و محمد نجفی آهنگساز آن است.

نمایش کودک «لافکادیو» به کارگردانی احمد تیموری از ۲۴ اردیبهشت تا ۳۱ خرداد، ساعت ۱۸ به جز روزهای شنبه و سه شنبه در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‎رود.

کد خبر ۴۲۹۷۰۲۳
2127165 عطیه موذن